Новини

У The New York Times розповіли про те, як пройшов великий міжнародний форум RECOVERY CONSTRUCTION FORUM в рамках виставки-конференції ReBuild Ukraine
20 лютого 2023 року, 13:30

За час повномасштабного вторгнення рф на територію України було знищено сотні тисяч будинків, шкіл, лікарень, заводів та критична інфраструктура. Попередні оцінки вартості відновлення інфраструктури коливаються від 138 до 750 мільярдів доларів США.

Понад 300 компаній з 22 країн взяли участь у виставці-конференції ReBuild Ukraine у Варшаві.

Українські та іноземні компаній цікавили питання: «Хто прийматиме рішення щодо контрактів і як вони застосовуються?»

«Сотні компаній запитували мене про це. Для бізнесу головне питання – хто контролюватиме гроші. Це питання, яке активно обговорюють Європа, Сполучені Штати та такі глобальні інституції, як Світовий банк — найбільші донори та кредитори», — сказав Томаш Копечний, урядовий уповноважений з питань відбудови України в Чеській Республіці.

«Хто за що заплатить?»

«Україна чітко дала зрозуміти, що перші інвестори отримають переваги, коли мова заходить про післявоєнну відбудову. Але ця можливість несе ризик», — зазначив модератор другої панелі форуму, генеральний директор Європейської федерації будівельної індустрії (FIEC), Доменіко Кампогранде.

Повна стаття за посиланням: /www.nytimes.com/2023/02/16/

Деталі про RECOVERY CONSTRUCTION FORUM згодом.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com