Новини

Андрій Разумовський, директор будівельної компанії Інвестор, члена Ради директорів #КБУ, керівник регіонального представництва КБУ у Волинській області розповів про презентацію нового проєкту
20 лютого 2023 року, 16:30

Йдеться про повністю готові до заселення квартири в будинку клубного типу на території ЖК Струмочок (с. Струмівка біля Луцька).

Площа квартир - 93 м², в кожній квартирі - 3 спальні, простора кухня-вітальня і 2 санвузли. Всього в будинку лише 6 квартир, в усіх зроблений ремонт, є меблі і побутова техніка.

Ціна - від 95 000$. Можливе розтермінування, а також - ці квартири можна купити в іпотеку за державною програмою єОселя.

За словами Андрія Разумовського, до проєктування клубного будинку у ЖК Струмочок, де продають готові до заселення квартири, команда компанії підійшла нестандартно. Спершу було сплановано квартири, які тут мають бути та всі комунікації, а потім фахівці розпочали планування самого будинку.

“Розповідати про цей проєкт можна багато цікавого, але краще приходьте на огляд квартир і все побачите самі”, - зазначив директор БК “Інвестор”.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com