Новини

Стратегічний партнер RECOVERY CONSTRUCTION FORUM - EUCON Legal Group!
23 лютого 2023 року, 11:30

Нагадаємо, що RECOVERY CONSTRUCTION FORUM відбувся 15 лютого 2023 року у Варшаві, організатором якого є Конфедерація будівельників України спільно з виставковим партнером Premier Expo.

Адвокат, керуючий партнер юридичної групи EUCON Ярослав Романчук під час другої практичної панелі RECOVERY CONSTRUCTION FORUM «НАПРЯМИ ВІДБУДОВИ: ЖИТЛО, ІНФРАСТРУКТУРА, ПРОМИСЛОВІСТЬ» наголосив, що повноцінне функціонування економіки є вкрай важливим для життя та розвитку країни.

EUCON Юридична Група - це сучасний юридичний хаб, що забезпечує потреби бізнесу з країн ЄС та Східного партнерства при виході на закордонні ринки. Офіси компанії в Польщі та Україні працюють з 2006 року.

За словами, Ярослава Романчука, сьогодні український бізнес, попри всі труднощі та проблеми, продовжує працювати та сплачувати податки, організовувати свою діяльність, розвиватися та будувати плани на майбутнє, зокрема щодо інвестицій.

“Зараз, важливо вести конструктивний діалог щодо післявоєнної відбудови України, щоб оптимізувати всі процеси та якнайшвидше реалізувати намічене”, - наголосив керуючий партнер юридичної групи EUCON.

Пан Ярослав акцентував, що тема людського капіталу наразі є однією з найболючіших як для бізнесу, так і для України загалом. Як мотивувати українців повернутися, як соціалізувати демобілізованих військовослужбовців, як правильно реалізувати імміграційну політику для залучення нової робочої сили з-за кордону – усі ці питання залишаються дискусійними та надзвичайно гостро постали перед українським суспільством.

Генеральний партнер: CKS - Центр Каркасного Будівництва
Стратегічний партнер: EUCON Legal Group, ТОВ "Tехномайн Iнжинiринг", Bechtel Corporation
Офіційний партнер: Schöck Bauteile GmbH

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com