Новини

UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 були відзначені компанії, що продовжують працювати на ринку України
07 лютого 2023 року, 16:00

Попри війну, блекаут та постійні обстріли під час UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 були відзначені компанії, що продовжують працювати на ринку України
В номінації “ПІДРЯДНИК 2022” було відзначено компанію Міське Будівництво.
Будівельна компанія Міське Будівництво за час своєї роботи здобула репутацію надійного підрядника, який своєчасно та в повному обсязі виконує всі взяті на себе зобов'язання.

В 2022 році команда компанії сфокусувалась на відновленні пошкоджень, які виникли внаслідок повномасштабної війни. За час війни Міське Будівництво активно співпрацювало з такими міжнародними організаціями та фондам:
UNICEF Ukraine
Caritas Ukraine
The HALO Trust
European Investment Bank

Для компанії дотримання термінів – ключове завдання перед командою, для цього задіяні всі технічні та організаційні ресурси. Здійснюється ретельне планування діяльності та постійний контроль за планом будівельних робіт, застосовуються сучасні технології будівництва, високоякісні матеріали, залучені кваліфіковані робітники та жорсткий контроль якості на кожному етапі будівництва.

️“Ми розуміємо, всю відповідальність та соціальну місію, яка зараз на всій будівельній галузі. Зараз часи викликів та змін, тому пріоритетними навичками стають: взаємодія, досвід та гнучкість”, - зазначають у компанії Міське Будівництво.
ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com