Новини

Колектив Холдингової компанії «Київміськбуд» передав військовим частинам Збройних сил України 6 броньованих автомобілів
07 лютого 2023 року, 11:49

Колектив Холдингової компанії «Київміськбуд», члена Ради директорів #КБУ, передав військовим частинам Збройних сил України 6 броньованих автомобілів, які повністю обладнані під потреби військових

У компанії зазначають, що з кожним черговим обстрілом страх змінюється на конструктивну злість. Виникає ще більше бажання допомагати, донатити, перемагати.

«Я пишаюсь командою «Київміськбуду». Вони не лише фахівці своєї справи, але й надзвичайно активні у питаннях допомоги військовим. Хтось і сам служить у лавах ЗСУ, хтось волонтерить, кожен робить своє. Від початку повномасштабного вторгнення на порядку денному і гуманітарна допомога, і медикаменти, і військовий госпіталь. Нещодавно збирали гуманітарну допомогу для жителів деокупованих районів Харківщини, днями – передали 6 броньованих машин для військових частин. Сподіваюсь, автомобілі зможуть врятувати життя тих, хто щоденно рятує наше», – прокоментував Голова правління – президент Київміськбуду, віцепрезидент КБУ Ігор Кушнір.

Нагадаємо, що весною 2022 року на прохання Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України, Холдингова компанія допомогла знайти, придбати та доставити в Україну низку медикаментів. Колектив Київміськбуду закуповував та доставляв протитанкові їжаки, бронежилети, автівки, надавав адресну допомогу батальйонам.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

image_new_gallery_mini image_new_gallery_mini image_new_gallery_mini 

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com