Новини

Голова Ради директорів Конфедерації будівельників України Олександр Ротов та віцепрезидент КБУ Петро Куліков взяли участь у конференції бізнес-місії ReBuild Ukraine, що відбулась 14 лютого у Варшаві, яку організувала Торгово-промислова палата Італії в Україні.
23 лютого 2023 року, 18:00

Метою конференції стало ознайомлення компаній-учасників (понад 30 італійських компаній) з можливостями України та Польщі.

Торгово-промислова палата Італії в Україні та FederCamere висловили особисту подяку Олександру Ротову та Петру Куліков за їхню участь у конференції.

Така участь у заході вкотре продемонструвала готовність КБУ підтримувати та інформувати італійські компанії будівельного сектору, які хочуть взяти участь у відбудові України.

Нагадаємо, що 15 листопада 2022 року, Президент КБУ Лев Парцхаладзе взяв участь в форумі «ReBuild Ukraine. Italia», під час якого було підписано Меморандум про співпрацю між Конфедерацією будівельників України, Національною асоціацією забудовників Італії (Associazione Nazionale Costruttori Edili - ANCE) та Торгово-промисловою Палатою Італії в Україні, аби об’єднати всі ресурси і напрацювання для створення спільних проєктів.

Долучайтеся до відбудови України та розвитку будівельної галузі спільно з КБУ!

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com