Новини

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву України оновив умови іпотечного кредитування молоді для придбання власного житла
06 лютого 2023 року, 11:38

Нагадаємо, що 27 грудня 2022 року під час UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 були відзначені компанії, що попри війну вистояли, тримають економічний та будівельний фронти й продовжують працювати задля майбутнього України


У номінації “КОНЦЕПЦІЯ ПРИБУТКОВОЇ НЕРУХОМОСТІ: АПАРТ-ГОТЕЛЬ 2022” відзнаку отримав WOL HOME HOTEL (Керуюча компанія Ribas Hotels Group).


WOL Home Hotel – це концепція апарт-готелю, в якому гість може орендувати номер на термін від декількох днів до місяця й довше. Однією з переваг об'єкта є готельний сервіс, який забезпечує національний готельний оператор Ribas Hotels Group.


Окремі юніти продаються інвесторам з метою отримання доходу від 10-14% річних. За повернення інвестицій відповідає керуюча компанія. А за якість будівництва – девелопер, який реалізує проєкт.


А укомплектовані номери, ресторан, лобі, коворкінг, тренажерний зал та тераса – дозволяють гостям з задоволенням проводити час в комплексі, не виходячи з нього та повертатися знову і знову.


Вдала концепція WOL Home Hotel забезпечує гарантоване повернення коштів інвестора та розвиток готельного бізнесу України.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com