Новини

Стратегічний партнер RECOVERY CONSTRUCTION FORUM - ТОВ ”Техномайн Інжиніринг”
24 лютого 2023 року, 09:30

Нагадаємо, що RECOVERY CONSTRUCTION FORUM відбувся 15 лютого 2023 року у Варшаві, організатором якого є Конфедерація будівельників України спільно з виставковим партнером Premier Expo.

Генеральний директор Техномайн Інжиніринг Павло Нагорний взяв участь у другій практичній панелі RECOVERY CONSTRUCTION FORUM «НАПРЯМИ ВІДБУДОВИ: ЖИТЛО, ІНФРАСТРУКТУРА, ПРОМИСЛОВІСТЬ» та наголосив на декількох проблемах, що потребують вирішення вже зараз.

Зокрема, йдеться про: вразливість енергетичної інфраструктури; вразливість критично транспортної інфраструктури; недостатність та невідповідність існуючих об'єктів цивільного захисту населення.

Техномайн Інжиніринг разом з партнерами пропонує комплексну реалізацію вищезазначених проблем. Компанія працює на ринку з 2019 року й спеціалізується на проєктуванні і будівництві підземних споруд промислового та цивільного призначення (підземних рудників, тунелів, підземних електропідстанцій, інших підземних комунікаційних споруд та об’єктів цивільного захисту).

Протягом 2022 року компанією розроблено з нуля типові проєктні рішення щодо будівництва підземних трансформаторних підстанцій різних потужностей та рівня напруги. Водночас фахівцями було розроблено проєкти цивільного захисту на 300-1200 осіб за класом захисту А3 тощо.

Детальніше з діяльністю компанії можна ознайомитись у прикріпленій презентації за посиланям:www.facebook.com/kbuorgua/posts

Генеральний партнер: CKS - Центр Каркасного Строительства
Стратегічний партнер: EUCON Legal Group, ТОВ "Tехномайн Iнжинiринг", Bechtel Corporation
Офіційний партнер: Schöck Bauteile GmbH

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com