Новини

31 січня 2023 року керуюча Dictio Law Firm, члена Ради директорів КБУ, Олена Штогрин представила Конфедерацію будівельників України на Будівельному економічному форумі
03 лютого 2023 року, 17:12

31 січня 2023 року керуюча Dictio Law Firm, члена Ради директорів #КБУ, Олена Штогрин (Olena Shtohryn) представила Конфедерацію будівельників України на Будівельному економічному форумі #BUILD4FUTURE та Міжнародній будівельній польсько-українській конвенції, що відбулись в Польщі


Форум BUILD4FUTURE – це захід, присвячений останнім подіям широкого розуміння будівельного ринку в Польщі та Європі.


Головні теми для обговорення були: Чи завдасть криза великих збитків будівельним компаніям? Чи буде хвиля банкрутств? Які шанси уникнути серйозних збитків і подальшого розвитку галузі? Чи принесе відбудова України користь польським підприємцям-будівельникам?


Польсько-українська конвенція – це перша подібна зустріч будівельної індустрії Польщі, присвячена виключно питанням відбудови України. Водночас це була перша в Польщі зустріч представників будівельної галузі Західної Європи та Скандинавії, присвячена потенційній співпраці у відбудові України.


Мета заходу - віднайти відповіді на питання, пов’язані із поточним станом співпраці з українським ринком у сфері будівництва. Учасники обговорили, яка державна підтримка для польських будівельних компаній та фінансова підтримка для виходу на український ринок необхідні на даний момент. Також мова йшла про надзвичайно важливі питання щодо страхування та гарантій.


Пані Олена Штогрин взяла участь у панельній дискусії «Інвестиції, фінансування та страхування реалізації будівельних процесів у відновленні України». Вона розповіла про очікувані джерела фінансування Плану відновлення України, конфіскацію російських активів та вплив юридичних змін на залучення інвестицій, зокрема, основний законопроєкт містобудівної реформи №5655 та нові правила, що ним впроваджуються.


У цій панелі також виступили президент правління KUKE S.A., директор відділу міжнародного партнерства Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK - wspieramy rozwój firm), голова Координаційної ради Польського будівельного конгресу і член наглядової ради Budimex S.A. (Budimex SA), головний економіст Polski Związek Pracodawców Budownictwa, віце-президент правління KredoBank.


Докладніше про захід за посиланням: https://build4future.pl/pl


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com