Новини

Стратегічний партнер RECOVERY CONSTRUCTION FORUM - Bechtel Corporation
24 лютого 2023 року, 14:30

Нагадаємо, що RECOVERY CONSTRUCTION FORUM відбувся 15 лютого 2023 року у Варшаві, організатором якого є Конфедерація будівельників України спільно з виставковим партнером Premier Expo.

Ешлі Танстолл, керівник важкого цивільного будівництва компанії Bechtel Infrastructure, яка наразі святкує «ювілей» – реалізацію 25 тисяч проєктів у 60 країнах світу, серед яких є і Україна, взяв участь у другій практичній панелі RECOVERY CONSTRUCTION FORUM «НАПРЯМИ ВІДБУДОВИ: ЖИТЛО, ІНФРАСТРУКТУРА, ПРОМИСЛОВІСТЬ» та зазначив, що компанія вже має досвід участі у програмах відбудови.

За його словами, для вдалої реалізації програми відбудови Україні треба врахувати досвід аналогічних програм в інших країнах світу. Що потрібно зробити Україні вже зараз – це створити дорожню карту, у якій має бути врахований існуючий досвід: необхідно передбачити систему постійної комунікації між Україною та учасниками програми відновлення, має бути затверджена спеціальна програма публічних замовлень, яка буде передбачати певні пільги – наприклад, спрощення процедури завозу будматеріалів до України.

«Коли я зараз дивлюся на те, як це виглядає, можу сказати: ми в процесі визначення пріоритетів, маємо великі можливості відбудувати Україну кращою, ніж вона була, на основі потреб людей в Україні. Тому для нас це великий виклик. Ми тут, щоб слухати, щоб вчитись і ми тут, щоб підтримувати. Ми відчуваємо, що у нас є багато знань та досвіду, якими ми хочемо поділитися з вами», – наголосив Ешлі Танстолл.

Генеральний партнер: CKS - Центр Каркасного Будівництва
Стратегічний партнер: EUCON Legal Group, Tехномайн Iнжинiринг, Bechtel Corporation
Офіційний партнер: Schöck Bauteile GmbH

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com