Новини

Продовжуємо знайомити з нагородженими UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022
02 лютого 2023 року, 17:26

Продовжуємо знайомити з нагородженими UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022


У номінації "ЗА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ" відзначено Фонд Grundfos (Grundfos).


У березні 2022 року Фонд Grundfos оголосив, що виділив 15 мільйонів данських крон, а пізніше ще додатково 5 мільйонів данських крон на підтримку допомоги Україні, а саме через громадські організації, що надають пряму невідкладну допомогу громадянам, які змушені були виїхати з України.


5 мільйонів данських крон зарезервовано для грантів і колеги Grundfos, особливо в сусідніх з Україною країнах, можуть допомогти отримати це фінансування, подавши заявку на швидкий грант для допомоги українським громадянам.


"Наші думки продовжують бути з Україною в цей час жахливої трагедії. Я також хочу подякувати нашим неймовірним і щедрим колегам Grundfos в сусідніх з Україною країнах, які подали заявку на отримання грантів для надання допомоги в надзвичайних ситуаціях в Україні та продемонстрували свою безпосередню участь, щоб допомогти іншим. 17 ініціаторів подали заявки щодо отримання грантів на суму 520 тис. євро для організацій, які надають допомогу на місцях", - говорить виконавчий директор Фонду Кім Нор Скібстед.


Один із проєктів, підтриманих грантами Grundfos, допоміг парафії Святого Йосипа, Бекасмеґер Офалу – церкві в Будапешті, в Угорщині, яка надає притулок, їжу та медичну допомогу біженцям, які прибувають зі своїми сім’ями та домашніми тваринами. Маріанн Абоні-Болла, провідний бізнес-партнер з персоналу в Будапешті, подала заявку на отримання гранту, який, як очікується, допоможе понад 1000 біженцям.


Також повідомляється про додаткове фінансування у розмірі 2,7 мільйонів данських крон (268 тис. євро), що надійшли до місцевих організацій, які допомагають біженцям у Польщі та Угорщині.


Водночас Фонд Grundfos передав 11 тонн обладнання водопостачання для Миколаївщини. Вантаж складається з 16 насосів та іншого обладнання, зокрема, клапанів й електродів, призначених для заміни пошкоджених компонентів системи централізованого тепло- та водопостачання критичної інфраструктури постраждалого регіону.


"Ми повинні стояти пліч-о-пліч з цивільним населенням України, яке стало мішенню грубих путінських атак. Тому я вдячний тим данським компаніям та комунальним підприємствам, які віддали своє обладнання у стислий термін, і таким чином сприяли збереженню людських життів в Україні", – прокоментував Міністр клімату, енергетики та комунального господарства Данії Ларс Огор.


У датському фонді повідомляють, що фінансування ще є. Тому колеги Grundfos можуть продовжувати подавати заявки на прискорені гранти для підтримки громадських організацій в Україні та сусідніх країнах.


Також Фонд Grundfos разом з організацією «Лікарі без кордонів» (MSF - Лікарі без кордонів/Médecins Sans Frontières) надають невідкладну медичну допомогу. Йдеться про постачання медичних препаратів й обладнання, а також навчання медиків оперувати у воєнно-польових умовах і планувати медичне забезпечення в ситуаціях із великою кількістю постраждалих.


З 24 лютого 2022 року організація MSF передала Україні понад 460 тонн медикаментів і предметів гуманітарної допомоги. Фонд Grundfos, своєю чергою, підтримує діяльність MSF в Україні, надавши їй грант на 672 110 євро.


MSF розгорнула мобільні клініки на кількох станціях метрополітену Харкова. Попри те, що вночі діє комендантська година, співробітники можуть пересуватися містом по тунелях метро. Увечері вони проводять численні медичні консультації, після чого розгортають свої спальні мішки й ночують на станції.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com