Новини

Під час UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 були відзначені компанії, що продовжують працювати задля майбутнього України
31 січня 2023 року, 16:43

27 грудня 2022 року під час UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 були відзначені компанії, що попри війну вистояли, тримають економічний фронт та продовжують працювати задля майбутнього України


У номінації “ДЕВЕЛОПЕР 2022” відзнаку здобула компанія Sensar.


SENSAR Development — запорізький забудовник, експерт у сфері проєктування, будівництва та експлуатації девелоперських проєктів.


Попри війну та розташування фронту біля рідного міста, компанія має сміливість будувати, розпочинати нові проєкти, волонтерити та впроваджувати соціально значущі ініціативи.


З 2018 року SENSAR займається будівництвом багатоквартирних житлових комплексів та комерційної нерухомості. Зараз компанія активно розбудовує п'ять проєктів. Чотири з них знаходяться у Запоріжжі і не припиняють будуватися, попри прифронтове розташування.


Наразі:
На фінальній стадії будівництва ЖК Kvartal.
Будується Клубний квартал Атмосфера.
У сфері нежитлової нерухомості компанія майже завершила багатопрофільну клініку UniСlinic та багатофункціональний комплекс Vidnova.


Вагомим досягненням девелопера є початок нового проєкту вже під час війни – Апарт-комплекс Smart House. Цей об'єкт ознаменував новий виток розвитку компанії, бо будівництво розпочато в новому місті – Львові, та за співпрацею з LEV Development.


За 2022 рік компанія також запропонувала своїм клієнтам нові послуги – ремонт під ключ та управління нерухомістю.


SENSAR активно веде роботу у соціальному напрямку та проводить масштабні івенти у сфері інвестицій та нерухомості. У травні 2022 року задля створення та укріплення бізнес-фронту була проведена зустріч для підприємців у Львові.


З 24 лютого компанія активно бере участь у благодійних проєктах на підтримку ЗСУ та надає допомогу постраждалим від воєнних дій у запорізькому регіоні.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com