Новини

Продовжуємо знайомити з нагородженими UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022
30 січня 2023 року, 14:47

Продовжуємо знайомити з нагородженими UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022


2022 - це рік викликів, рік війни. Під час повномасштабного вторгнення неможливо обрати переможця, однак важливо відзначити будівельні компанії, що вистояли та продовжують діяльність попри все.


У номінації “ДЕВЕЛОПЕР 2022” відзнаку отримала Будівельна компанія Єврохолдінг (Euroholding).


Єврохолдінг - це нові стандарти енергоощадності, інновації в будівництві, лише якісні та перевірені, екологічні матеріали. Це один з перших забудовників, який започаткував будівництво новітніх підземних паркінгів в житлових будинках, тим самим вивільняючи простір двору для дозвілля мешканців.


Компанія ефективно працює з ландшафтним дизайном, вуличними меблями та озелененням. Прикладом цього є арт-інсталяції у ЖК «Яровиця» та власний сквер у ЖК «Dream Town», сад сакур в ЖК «Kyiv Sky», що став чудовою локацією для прогулянок та натхнення. Для любителів спорту на подвір’ях облаштовуються цілі спортивні комплекси з біговими доріжками, волейбольними та баскетбольними полями та вуличними тренажерами.


Дитячі майданчики приваблюють маленьких шукачів пригод своєю різноманітністю, а батьків своєю безпечністю. Забудовник дбає, щоб було цікаво діткам різного віку. Маленькі мешканці «Dream Town» матимуть власний дитячий садочок.


Підземні смітники, електрозаправки для авто, велопарковки також стали обов’язковими атрибутами комплектації подвір’я. Також забудовник застосував інноваційний підхід і до зовнішнього облаштування будинків - сучасну систему вентильованого фасаду, енергоощадні панорамні вікна. Це прорив у таких важливих критеріях як довговічність, енергоефективність та краса. Окрім комфорту у квартирах, мешканці мають можливість економити на комунальних платіжках. У ЖК «Kyiv Sky», приміром, застосовується технологія «розумний дім» для опалення в помешканнях.


Створюючи сучасне, якісне та безпечне житло, компанія дбайливо планує кожен метр простору. Лише конструктивні рішення, максимальна увага опрацюванню ергономіки як у просторих пентхаусах, так і у компактних однокімнатних квартирах.


Житлові комплекси від Єврохолдінг розміщуються у центральних районах, де все необхідне для життя поруч. Зручності мешканцям додає і власна комерційна інфраструктура: магазини, ресторани, салони, майстерні.


Житлові комплекси від компанії щодня дарують мешканцям новий комфорт, новий рівень життя, нові можливості та максимум зручностей.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com