Новини

Богдан Рублюк, виконавчий директор ТОВ "Фамальгаут–Полімін" (Polimin), члена Ради директорів #КБУ, поділився думкою щодо Проекта Закону № 8336
27 січня 2023 року, 16:33

Богдан Рублюк, виконавчий директор ТОВ "Фамальгаут–Полімін" (Polimin), члена Ради директорів #КБУ, поділився власною думкою для видання Новости Украины «Вестиуа» щодо Проекта Закону про визнання таким, що втратив чинність, Декрету Кабінету Міністрів України № 8336 "Про управління майном, що є у загальнодержавній власності, в будівництві та промисловості будівельних матеріалів".


Як зазначає у своєму коментарі Богдан Рублюк, наведення порядку дасть позитивні плоди, адже пройде свого роду санація ринку. Кількість суб'єктів держсектору економіки в галузі, стан яких не підтверджено, становить 134 підприємства, раніше ними керували корпорації та концерни, зазначені у Декреті, який Кабмін якраз і пропонує скасувати.


Оскільки частина з них у стадії банкрутства, ліквідації, частина передана в управління Фонду державного майна Україна (ФДМУ), а про частину взагалі нічого не відомо - вони працювали неефективно. Тому скасування Декрету жодних негативів не несе.


“Крім того, виробники не можуть працювати з підприємствами-банкрутами або тими, які перебувають на межі ліквідації. Тому ми зацікавлені у тому, щоб усі активи суб'єктів держсектору економіки були у належному стані, підприємства продовжували виробляти продукцію, надавати та отримувати послуги, створювати робочі місця, приносити фінансову користь державі та громадянам. У нинішній ситуації як представники бізнесу, так і представники державного сектору роблять усе можливе задля продовження ефективної діяльності економіки країни. Тож, вважаю, немає сенсу відтягувати вирішення цього питання", – пояснив Богдан Рублюк.


Водночас він звернув увагу, що поки законопроєкт дійде до другого читання, він може суттєво змінитися, тому прогнозувати конкретний вплив на галузь ще зарано.


З текстом законопроєкту можна ознайомитись за посиланням: https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/41127


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com