Новини

Під час UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 буди відзначені компанії, що попри обстріли окупантів продовжують працювати
27 січня 2023 року, 14:24

Під час UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 буди відзначені компанії, що попри обстріли окупантів продовжують працювати. Український бізнес не здається та щодня демонструє свою незламність, відданість й силу.


Так, у номінації «ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС НЕЗЛАМНОСТІ 2022» був відзначений ЖК Bartolomeo Resort Town (компанія РІВЕР ТАУН ДЕВЕЛОПМЕНТ).


Житловий комплекс Bartolomeo Resort Town є частиною унікального міста-курорту Bartolomeo, розташованого в центральній частині міста Дніпро. Попри складну ситуацію в країні та наближеність до зони бойових дій, ЖК Bartolomeo Resort Town продовжує розвиток, будівництво та продаж квартир.


З самого початку війни будівництво не зупинялось, комплекс зайняв активну громадянську позицію. На території Bartolomeo Resort Town продовжувалось зведення поверхів третьої вежі, ремонт холу Вежі ІІ, облаштування придомової території Вежі І.


Сам комплекс загальною площею близько 250 тис. кв.м. буде побудовано на ділянці 7,9 га та включає в себе майже 1 500 квартир та 1 700 паркомісць. При цьому ще й залишиться багато місця під озеленення території - 22 тис. кв.м.


Загальна площа комерційних приміщень 19 тис. кв.м., де основне місце відведено для великого супермаркету площею понад 2 700 кв.м.


Також у складі комплексу запроєктовано розміщення інноваційного 5 зіркового СПА-готелю на 165 номерів загальною площею 40 тис кв.м. Водночас територію комплексу доповнює вже діючий майже 18 років рекреаційний та розважальний комплекс, де основними магнітами є - бутік-готель на 65 номерів, 3 ресторани, яхт-клуб, басейн, пляж з білим піском, 2 футбольних поля, 2 волейбольні площадки та тенісний корт.


Також під час війни ЖК Bartolomeo Resort Town y межах волонтерського центру Logos та благодійного фонду Talented Ukraine допомагає та підтримує ЗСУ і вимушеним переселенцям.


“Наразі ми продовжуємо створювати прекрасний комплекс, місто-курорт — новий не тільки на ринку нерухомості, а й у філософії життя та комфорту. З кожним днем ми все ближче до завершення проєкту”, - зазначають у РІВЕР ТАУН ДЕВЕЛОПМЕНТ.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com