Новини

Під час UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 були відзначені фонди та організації, що сприяють підтримці бізнесу та мирних українців
26 січня 2023 року, 18:13

24 лютого 2022 року розпочалось повномасштабне вторгнення рф на територію України. Це складний час нових викликів та труднощів, проте попри все бізнес вистояв і тримає “економічний та будівельний фронти”.


Під час нагородження UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022, що відбулось 27 грудня 2022 року, були, зокрема, відзначені фонди та організації, що сприяють підтримці бізнесу та мирних українців.


У номінації «ЗА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ» відзначено USAID Ukraine - USAID Україна.


Від початку війни USAID надало 9,88 мільярда доларів на програми розвитку Стратегія співпраці з Україною з питань розвитку у 2019-2024 рр (https://www.usaid.gov/uk/ukraine/cdcs) та гуманітарну допомогу.


USAID допомагає місцевій громаді Івано-Франківська створювати центри перебування та коворкінги для переселенців. Місцева громадська організація MetaLab скористалася допомогою USAID, аби розробити нову модель забезпечення переселенців житлом і сприяти їхній соціальній інтеграції.


За підтримки USAID, MetaLab перетворює приміщення колишнього дитсадка на центр колективного перебування з власною їдальнею, ігровою кімнатою для дітей, кімнатою для прання та коворкінгом. В ньому можуть розміститися 50 переселенців.


USAID, Миколаївська міська рада, Данська рада у справах біженців і програма ЄС «Дім Європи» спільними зусиллями забезпечили ремонт і облаштування гуртожитку для безпечного перебування кваліфікованих робітників, які мешкають у Миколаєві чи повертаються до міста.


Спільно з Міжнародною організацією з міграції (IOM Ukraine), USAID доправило до двох сіл на Херсонщині – Милового та Калинівського – 1 тис. комплектів для екстреного облаштування прихистку. Вони стануть у пригоді мешканцям обох громад при здійсненні ремонту будинків, пошкоджених російськими загарбниками та підготуванні до холодної пори року.


Загалом від початку війни USAID доставило в Україну 1 415 одиниць генераторів. Обладнання були доправлені до прифронтових регіонів – на Херсонщину, Харківщину, Донеччину та Запоріжжя, а також до Київської, Дніпропетровської та Полтавської областей.


З листопада 2022 року програма USAID у сфері розвитку місцевого самоврядування надала 25 містам-партнерам програми у Волинській, Львівській і Полтавській областях понад 250 великих наметів. Громади використовують їх для створення пунктів обігріву, які дають місцевим мешканцям змогу залишатися у теплі навіть тоді, коли його централізоване постачання переривається внаслідок російських повітряних ударів.


Міністерство юстиції України працює над створенням міжнародного реєстру завданих збитків рф, який забезпечить документування шкоди. USAID, своєю чергою, допомагає українським підприємствам збирати докази, що будуть прийнятними для використання у суді, коли настане час росії відповісти за свої злочини.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com