Новини

Під час благодійного вечора UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 були відзначені компанії, що попри все продовжують працювати
26 січня 2023 року, 15:38

Нагадаємо, що 27 грудня 2022 року під час благодійного вечора UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 були відзначені компанії, що попри все продовжують працювати.


У номінації “ВИРОБНИК БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ 2022” відзнаку отримала компанія ВІК БУД ТРЕЙД.


ВІК БУД ТРЕЙД - було засновано в 2005 році і на сьогодні компанія є одним з провідних вітчизняних виробників пінополістирольних плит (пінопласту), які використовують у системах теплоізоляції фасадів будівель і споруд.


Головною метою компанії є - розвиток галузі, аби зробити Україну енергоефективною та незалежною.


Компанія ВІК БУД ТРЕЙД займається повним циклом виробництва, продажу та постачання готових матеріалів для теплоізоляції фасадів у будівництві та архітектурі.


ВІК БУД ТРЕЙД використовує найсучаснішу технологічну лінію виробництві та працює за європейськими стандартами якості. Маючи постійних і надійних партнерів, які виробляють і постачають якісні будівельні матеріали, фахівці компанії консультують, комплектують і забезпечують своїх клієнтів всіма необхідними матеріалами для утеплення фасадів зі складу у Києві.


У компанії зазначають, що обов'язком ВІК БУД ТРЕЙД є розробка та впровадження інноваційних продуктів, що відрізняються все більш високими експлуатаційними характеристиками і більш тривалим терміном служби. Тому компанія співпрацює з іншими представниками галузі для обміну досвідом, підтримки професійної освіти та розвитку сектора хімічної промисловості для будівельної галузі.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com