Новини

КБУ продовжує знайомити з нагородженими UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022
26 січня 2023 року, 09:35

КБУ продовжує знайомити з нагородженими UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022.


Відзнаку у номінації «ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС 2022» здобув – ЖК Республіка - Respublika (компанія KAN Development).


Respublika – житловий комплекс комфорт-класу, що займає територію близько 110 га. Новобудова – один з найбільш масштабних проєктів в Україні та Європі, тому вона орієнтована на забезпечення максимального комфорту. Так, у ході будівництва приділяється постійна увага енергоефективності будівель, шумоізоляції квартир, а також безпеці мешканців. Ці та багато інших нюансів роблять новобудову ще більш привабливою для інвесторів.


Будинки заввишки до 10 поверхів мають монолітні армовані каркаси, а стіни зводяться з газобетонних блоків. Фасади утеплюються мінеральною ватою, що забезпечує високу енергоефективність будинків і невелику вартість комунальних послуг. Монолітний каркас дозволяє запропонувати покупцеві велике число варіантів планувань житла.


Територія містечка закрита від сторонніх. Посередині розміщується «Publik Сentre» – зона відпочинку і громадський центр з унікальним ландшафтним дизайном.


За американським зразком організовується «Академія спорту», в якій можна пограти в волейбол, баскетбол, футбол і Paddle-Tennis, тренуватися в TRX-зонах, користуватися душовими, вбиральнями. Якщо є охота, то навіть можна безкоштовно взяти в прокат спортивний інвентар або велосипед.


У ЖК Respublika запроєктовані:
медичний комплекс;
гімназія та дитячий садок;
спортивні і дитячі майданчики, а також зони відпочинку і BBQ;
зона TRX, тенісні корти, поле для гри в футбол, баскетбол, волейбол;
мультиполе для дітей;
місце для вигулу домашніх тварин.


З 7 чергою в комплексі розпочато новий етап будівництва, реалізація проєкту продовжується з новим архітектурним стилем. Розбудовується променад протяжністю близько 2,5 км з великою кількістю елементів інфраструктурного наповнення, таких як: амфітеатр, сухий фонтан, ставки, дитячі майданчики з водою, багатофункціональна площа для проведення святкових активностей, коворкінг, велодоріжки.


За 2022 рік на ЖК Respublika KAN Development:
ввів в експлуатацію 3 будинки 7,8 та 9-ї черги будівництва, загальною площею квартир 35 тисяч 409 м² та комерційних приміщень 2 тисячі 205 м²;
активно будує 2 будинки, загальною площею 61 163 м²;
завершив благоустрій територій: будівництво дитячого майданчику та сухого фонтану на 6 струменів;
забезпечує безперервне обслуговування мешканців комплексу, роботу Паблік центру з дитячим майданчиком, Центру раннього розвитку дітей, біо ставку, зон спорту та барбекю;
ввів в експлуатацію трансформаторну підстанцію та розподільчий пункт.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com