Новини

UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 були відзначені компанії, що попри війну вистояли та працюють задля майбутнього України
25 січня 2023 року, 09:41

27 грудня 2022 року під час UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 були відзначені компанії, що попри війну вистояли та продовжують працювати задля майбутнього України.


У номінації “ДЕВЕЛОПЕР КОТЕДЖНОГО МІСТЕЧКА 2022” відзнаку здобула компанія ОКЛАХОМА КОТЕДЖ ТАУН.


Котеджне містечко Oklahoma Cottage Town – це стильне містечко з новою нерухомістю. Проєкт має власну концепцію і відповідає високим запитам інвесторів. Територія містечка ідеальна для спокійних та неспішних прогулянок. Саме тут кожен може розслабитися після напруженого та насиченого робочого дня, насолодитися сучасними архітектурними формами та мальовничою природою.


Девелопер робить ставку на простоту, доступність і високі темпи будівництва. Тому житло більше походить на американські будинки, ніж на європейські.


“Американська мрія ще ніколи не була так близько. Тільки уяви, твій будинок буде готовий через три місяці після придбання. Більш того, ти можеш сам спроєктувати весь внутрішній простір, а забудовник втілить всі твої ідеї в життя. Правда, дизайн будинку і екстер'єр виконають згідно пропонованих типових проєктів. Жителі містечка зможуть скористатися СПА-комплексом і тренажерним залом, зоною барбекю з альтанками, дитячим майданчиком і гостьовим паркінгом”, - зазначають у ОКЛАХОМА КОТЕДЖ ТАУН.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com