Новини

Вриваємось у робочий тиждень з продовження знайомства з нагородженими UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022
23 січня 2023 року, 09:29

Вриваємось у робочий тиждень з продовження знайомства з нагородженими UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022.


27 грудня 2022 року пройшов благодійний вечір, під час якого відзначили ті компанії, що попри все вистояли на ринку та продовжують й надалі працювати задля економіки України.


Так, у номінації “ДЕВЕЛОПЕР 2022” нагороду отримала компанія Alliance Novobud!


Аlliance Novobud - надійний девелопер, який понад 18 років працює на будівельному ринку Києва та області.


Архітектура житлових комплексів Аlliance Novobud пронизана повагою до столиці та її історії, а з 2010 року компанія займається розвитком та осучасненням міста Бровари.


Крім житлової та комерційної нерухомості компанія зводить об’єкти соціальної інфраструктури.


Аlliance Novobud також займається відновленням міської інфраструктури - встановлює освітлення на ділянках вулиць, які належать місту, влаштовує асфальтне покриття тощо.


Місія компанії - проєктувати та будувати осмислені простори для життя, відпочинку й самореалізації.


Логічно, що під час перших місяців повномасштабної війни українські забудовники зупинили процеси, проте більшість з них активно відновлюють роботу. Alliance Novobud вже у квітні 2022 року відновив будівництво усіх своїх житлових комплексів, розташованих як у Києві, так і в передмісті. А вже влітку ввів в експлуатацію 2 будинки в житловому проєкті ЖК Krona Park 2 у Броварах.


Процес іде активно попри всі складнощі, з якими довелося стикнутися. Але девелопер вважає необхідним дати поштовх, який запустить усі пов’язані процеси.


«Будівельний ринок України, як і решта галузей, пережив надзвичайно складний рік. Девелопер Alliance Novobud зміг не лише вистояти, а й продовжив активно будувати, здавати будинки в експлуатацію та передавати покупцям ключі від їхніх нових осель. Цей рік показав нашу міцність, впертість та волю до перемоги, тож відзнака справедливо поповнить колекцію наших професійних нагород» — зазначила Ірина Міхальова, директорка з маркетингу Alliance Novobud.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com