Новини

Попри постійні обстріли, бомбардування країни-терориста, бізнес України не здається та продовжує працювати задля економічного фронту
19 січня 2023 року, 14:48

Попри постійні обстріли, бомбардування країни-терориста, бізнес України не здається та продовжує працювати задля економічного фронту.


#КБУ, своєю чергою, продовжує знайомити з нагородженими UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022.


27 грудня 2022 року в рамках благодійного вечора відзнаку у номінації “ІНТЕГРАТОР СИСТЕМ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ 2022” отримала компанія АНТІФАЄР!


Антіфаєр створює та займається впровадженням усіх систем протипожежного захисту та супроводженням інтегрованих рішень, що забезпечують ефективний захист бізнесу.


З перших днів війни, інженери компанії Антіфаєр продовжили виконувати технічне обслуговування систем протипожежного захисту - під кулями та снарядами. Таким чином в продовж року збільшили кількість обслуговуючих об'єктів.


В березні, щойно дозволила безпекова ситуація, офіс компанії відновив свою діяльність з урахуванням вимог часу.


Основним досягненням компанії цього року також є збереження професійної команди та розширення штату співробітників. Навіть в період воєнного часу, Антіфаєр виконала проєктування на більш ніж 30 різноформатних об’єктах.


Компанія Антіфаєр — це свідомий бізнес, який прагне та вміє адаптуватись до умов сучасних енергетичних реалій в країні. Компанія забезпечила автономність та безперебійне живлення свого офісу, мобільних груп реагування та допомагає впровадити кращі технічні рішення своїм замовникам для працездатності систем протипожежного захисту в умовах енергетичних реалій в країні.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com