Новини

Конфедерація будівельників України, як інформаційний партнер, запрошує до участі у проєкті «Гід по українському ринку нерухомості»
19 січня 2023 року, 11:43

Конфедерація будівельників України, як інформаційний партнер, запрошує до участі у проєкті «Гід по українському ринку нерухомості».


Що відбувалося у галузі комерційної нерухомості, з якими результатами завершили минулий рік торговельний, офісний, готельний, складський сектори, що очікувати у 2023? Вся ця інформація буде зібрана у вигляді річних аналітичних оглядів у виданні «Гід по українському ринку нерухомості /Guide to Ukrainian Real Estate Market».


Мета видання також – показати, як адаптувався та працює український бізнес – гравці ринку нерухомості – в умовах війни, розповісти про кейси відбудови та відновлення роботи пошкоджених комерційних об’єктів.


Адже попри те, що Україна щоденно зазнає масштабних руйнувань через воєнні дії з боку росії, помітно, як держава відбудовує критично важливу інфраструктуру, а бізнес, який постраждав, відновлює об’єкти, продовжує працювати та будувати.


Традиційно Guide включатиме два розділи-каталоги, один із них охоплюватиме портрети компаній, що пропонують послуги на ринку нерухомості, інший − добірку об’єктів нерухомості та проєктів, що перебувають на стадії реалізації.


Створюючи це видання, автори дають можливість комплексно і з одного джерела ознайомитися із ситуацією в кожному із секторів комерційної нерухомості України, дізнатися про компанії, які продовжують працювати на ринку, допомагають у просуванні своїх проєктів, послуг, продукції в нашій країні та за кордоном.


ВАЖЛИВО Для учасників #КБУ діє знижка на участь у проєкті «Гід по українському ринку нерухомості» - 10%.


Ознайомитись з презентацією видання можна за посиланням: https://commercialproperty.ua/.../GUIDE_2023_presentation...


Переглянути попередній випуск: https://commercialproperty.ua/.../Guide_2021_Ua.pdf...


Дізнатися більше про видання та можливості для вашого бізнесу:
+38 (097) 265 04 36
+38 (063) 641 53 18 (WhatsApp, Telegram)
info@c-p.com.ua


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com