Новини

Під час війни неможливо визначити переможця та лідерів
19 січня 2023 року, 09:31

Під час війни неможливо визначити переможця та лідерів. У 2022 році бізнес зіткнувся з новими реаліями та викликами - триваюча агресивна війна росії проти України, постійні терористичні обстріли, загроза масштабного блекауту тощо.


Але, попри все, будівельний бізнес вистояв та тримає як економічний, так і будівельний фронт. Тому 27 грудня 2022 року під час UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 були відзначені компанії, що продовжують будувати та виконують свої зобов'язання.


Нагородою у номінації “ДЕВЕЛОПЕР 2022” була відзначена компанія Royal House.


Компанія є одним із перших столичних девелоперів, який відновив будівництво після повномасштабного вторгнення.
Відновлення будівництва розпочалося одночасно по усім будинкам ЖК «Нова Англія», які на той час знаходилися на різній стадії будівництва, а таких будинків – було 5. Станом на кінець квітня 2022 року темпи будівництва досягли рівня, який був на момент до повномасштабного вторгнення. За тиждень після старту будівництва девелопер відновив роботу відділу продажів.


Так, за час війни Royal House:
введено в експлуатацію один будинок;
отримано адресу у двох будинках житлового комплексу «Нова Англія»;
введено в експлуатацію частину підземного паркінгу.


Важливо, що будівництво продовжується, навіть коли немає центрального постачання електроенергії.


А тим, хто з команди Royal House зараз захищають свободу і боронять Україну – регулярно надається допомога і підтримка шляхом надання техніки та автомобілів, необхідних засобів для безпеки і захисту.


Що спонукало Royal House відновити будівництво?


“Зобов’язання перед нашими інвесторами. На сьогодні вкрай важливо, аби інвестори отримали ключі від своїх квартир, тим більше у декого є велика потреба у квартирі. Щобільше, більша частина інвесторів, незважаючи на воєнні дії, продовжують виплачувати кошти за розтермінування, за що ми дуже їм вдячні.


Наші співробітники, які не знаходяться на службі в збройних силах України, повернулися з територіальної оборони і готові були приступити до своїх обов’язків – ми знаємо і розуміємо, що повинні підтримувати своїх співробітників, надаючи їм роботу та виплачуючи заробітну плату.


Ми підтримуємо один одного, аби незабаром зустрітися і разом великою родиною Royal House відсвяткувати перемогу!”, - зазначають у Royal House.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com