Новини

Київщина одна з перший прийняла на себе удар російських загарбників, проте вже зараз у регіоні поступово відновлюється та будується житло для українців
18 січня 2023 року, 09:39

Київщина одна з перший прийняла на себе удар російських загарбників, проте вже зараз у регіоні поступово відновлюється та будується житло для українців.


Під час нагородження UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 були відзначені ті, хто вистояв попри всі труднощі та перепони і працює на благо відбудови України.


У номінації “ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС КИЇВЩИНИ 2022” відзнаку отримав Житловий комплекс BURGUNDIA (Товариство "Відважних").


ЖК Burgundia - це житловий комплекс комфорт-класу, який поєднує в собі всі переваги заміського розміреного та комфортного життя.


Восени 2022 року у нові квартири ЖК “BURGUNDIA” мали заселитися 290 родин, якби не війна. Із приходом рашистів ЖК зазнало чимало руйнувань. Три п’ятиповерхові будинки комплексу витримали близько 50-ти прильотів.


Та попри кількість руйнувань, керівництво компанії не припинили роботу та розпочало масштабне відновлення. Наперекір війні Товариству “Відважних” вдалося за короткі строки збудувати житловий комплекс і навіть здати його в експлуатацію.


Вже на початку грудня 2022 року заселилися власники квартир.
Команда Товариства “Відважних” доклала максимум зусиль, аби створити дійсно особливе місце, для щасливого життя своїх майбутніх мешканців.


“Це був найскладніший рік для міста-героя Ірпінь. Але ми не лише здали житловий комплекс BURGUNDIA, а й зуміли його швидко відновити і вручити ключі інвесторам. Засновники нашої компанії разом з мером Ірпеня Олександром Маркушиним (Олександр Маркушин) єдиною командою під час воєнних дій щодня працювали над перемогою та звільненням Київщини. Дякуємо Конфедерації будівельників України за цю почесну нагороду, ми завжди будемо виправдовувати високий рівень довіри!”, - зазначила головний менеджер Товариства “Відважних” Вікторія Сівко.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com