Новини

Червоний Хрест України отримав нагороду UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 у номінації “ЗА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ”
17 січня 2023 року, 14:40

Червоний Хрест України отримав нагороду UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 у номінації “ЗА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ” за активну участь у відновленні зруйнованих та пошкоджених об’єктів внаслідок війни


“Від початку повномасштабного вторгнення ми працюємо 24/7 аби наш народ мав прихисток, речі першої необхідності, продукти харчування, засоби гігієни та першу допомогу. У результаті наразі близько 10 млн осіб охоплено нашою турботою. І ми не зупиняємось на досягнутому, а навпаки, працюємо над реалізацією комплексних програм допомоги та підтримки населення, яке постраждало від війни”, - зазначає генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко (Maksym Dotsenko).


Так, під час війни Червоний Хрест України:


відновив віконні конструкції у Бучі;


Команда Червоного Хреста України провела роботи з виготовлення, встановлення віконних конструкцій та склопакетів в одному з житлових будинків, що знаходиться в м.Буча Київської області. Відновлення відбувалося у стислий термін у зв’язку з настанням холодної пори. Загальна площа встановлених віконних конструкцій близько 1000 м², які замінили у 44 квартирах. Роботи з відновлення відбувалися за підтримки Австрійського Червоного Хреста.


відновлює віконні конструкції у пошкоджених будинках смт. Десни Чернігівської області.


Місто за час війни зазнало значних пошкоджень, тому зараз, у зимовий період, дуже важливо оперативно відновити розбиті вікна, щоб підтримати тепло у квартирах. Відновлення проводяться близько у 1300 квартирах 91 будинку міста. За проєктом загальна площа відновлення – 2500 м².


за підтримки Люксембурзького Червоного Хреста відновив стіни, замінив вікна та дахи у зруйнованих війною медичних закладах на Київщині;


Навіть попри низку складностей – відсутність електропостачання, дефіцит матеріалів і повітряні тривоги – роботи з відновлення завершено вчасно. Заклади тепер можуть надавати медичну допомогу людям.


у Львові побудував два двоповерхові будинки для тимчасового проживання вагітних жінок, які виїхали з місць активних бойових дій;


на Чернігівщині будує тимчасове житло на території площею у майже 4 гектари одного з районів міста;


Триває будівництво 7 багатоквартирних двоповерхових будинків для тимчасового проживання ВПО. Червоний Хрест України вже збудував основні конструкції будинків та провів оздоблення їх фасадів. Наразі проводяться внутрішні ремонтні роботи. Незабаром люди зможуть заселитися до багатоквартирного будинку.


будує тимчасове житло для ВПО на Київщині та Житомирі, а також заплановано будівництво в Закарпатській області;


24 грудня 2022 року підписав Меморандум про співпрацю спільно із Луганською та Закарпатською ОВА, а також Рубіжанською міською військовою адміністрацією Сєвєродонецького району Луганської області.


В рамках Меморандуму планується реалізація спільних проєктів щодо забезпечення тимчасовим (модульним) житлом ВПО Луганської області.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com