Новини

Продовжуємо знайомити з нагородженими UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022
13 січня 2023 року, 09:51

Продовжуємо знайомити з нагородженими UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022.


27 грудня 2022 року в благодійному форматі відбулось нагородження UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022. У номінації “ДЕВЕЛОПЕР 2022” премію отримала компанія KAN Development.


KAN Development — один із лідерів українського ринку нерухомості у всіх сегментах. Будівельний портфель компанії включає: Ocean Plaza, ТРЦ Respublika Park, ЖК Tetris HALL, Central Park, Comfort Town, Fayna Town, IQ Business Center та 101 Tower та інші, що стали справжніми символами столиці.


За 20 років роботи на ринку забудовник створив понад 3 млн м² нерухомості в різних сегментах. Команда та партнери KAN Development створюють робочі місця близько 10 000 працівникам.


Компанія має успішний досвід системного управління нерухомістю: створення концепцій, проєктування, будівництва та експлуатації житлової нерухомості класу преміум, бізнес та комфорт, торгово-розважальних центрів, бізнес-центрів класу А, багаторівневих комерційних паркінгів, багатофункціональних об’єктів та навчальних закладів.


KAN Development повно розкриває потенціал місцевості, поважаючи при цьому історичну ідентичність території та її ландшафтний норов.


Об’єкти компанії проєктовані з використанням BIM-технології за принципом нульового кілометра, коли все необхідне — поруч. Басейн із шезлонгами, барбекю зони та парки на дахах будинків, вертолітний майданчик на покрівлі бізнес-центру, ресторани, кав’ярні, аптеки, зоомагазини, школи та дитсадки — це все про будівлі KAN Development.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com