Новини

Пройшло нагородження UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022, під час якого відзначили тих, хто попри війну та всі труднощі вистояв на будівельному ринку
10 січня 2023 року, 16:34

Нагадаємо, що 27 грудня 2022 року пройшло нагородження UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022, під час якого відзначили тих, хто попри війну та всі труднощі вистояв на будівельному ринку й продовжує свою діяльність. І навіть більше - допомагають українським захисникам.


Нині Україні допомагає увесь світ й тому вважаємо за потрібне відзначити не лише будівельну спільноту, а й фонди та організації за їхню підтримку українського народу, активну участь у відновлені зруйнованих та пошкоджених об’єктів внаслідок російської агресії проти України.


Саме тому під час церемонії нагородження UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 в номінації “ЗА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ” нагороду отримав фонд «Партнерство за сильну Україну».


Фонд «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ) було створено для застосування в Україні передових методів стабілізації. Кімонікс (агент з управління коштами ФПСУ) розробила концепцію підтримки Уряду України для утримання зростаючого рівня національної єдності після успішного опору російському вторгненню і звільнення багатьох територій на півночі, сході та півдні України.


Зараз Фонд завершив тендерні процедури і почне роботи по проведенню ремонтів на деокупованих територіях.


У проєкті «Раннє відновлення» ФПСУ до 100 окремих будівельних підпроєктів з відновлення громадських будівель (дитячих садків, шкіл, коледжів, урядових установ, культурних і спортивних центрів, поліклінік і лікарень) і комунальних об’єктів (опалення, водопостачання та електропостачання), а також модернізації чи будівництва бомбосховищ в Київській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях.


Підпроєкти відбираються за наступними критеріями:
1. Відсутня необхідність ремонту несучих конструкцій або фундаменту;
2. Технічна можливість швидкого завершення робіт (в ідеалі протягом шести тижнів з моменту укладення договору);
3. Об’єкти, визначені спільнотою в якості пріоритетних і /або є єдиним джерелом державних послуг в конкретній громаді.


Ці роботи на громадських об’єктах здійснюватимуться за трьохетапною процедурою:
Команда управління проєктом «Раннє відновлення» ФПСУ (КУПРВ), що працюють з обласними адміністраціями та місцевими органами влади, вибирають об’єкт та проводять початкову інженерну оцінку.
Нагляд за роботами на об’єкті, забезпечення якості/контроль якості (QA /QC), дотримання екологічних та інших вимог, а також внесення змін здійснюються за договором на надання послуг за потреби з постачальником інженерно-консультаційних послуг.
Окремо відібрані будівельні компанії, грантоотримувачі та волонтерські групи виконують ремонтні роботи від імені ФПСУ.


Співробітники обласних і місцевих органів влади та волонтери з громад також можуть займатися іншими супутніми роботами, такими як косметичне фарбування та декорування, за підтримки ФПСУ.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com