Новини

БУДУЄМО ТА ВІДНОВЛЮЄМО ПОПРИ ВІЙНУ!
10 січня 2023 року, 11:30

БУДУЄМО ТА ВІДНОВЛЮЄМО ПОПРИ ВІЙНУ!


Ракетні удари орків знищили багато інфраструктурних об’єктів, найбільше постраждали житловий та енергетичний сектори, а також соціальна інфраструктура. Російські загарбники нищать все на своєму шляху. Проте будівельники вже зараз відновлюють об’єкти на деокупованих територіях, аби люди сьогодні мали все необхідне.


Отже, під час нагородження UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 відзнаку у номінації - “ПРОЄКТ ВІДНОВЛЕННЯ 2022” отримав - магазин NOVUS, відновлення якого виконала компанія Елітбуд-М.


З початку війни в Україні команда Елітбуд-М швидко згрупувалась та взялась за проєкт відбудови магазину Novus в м. Буча після обстрілів окупантів. Бувши генпідрядником проєкту компанія у визначені строки та з максимальною віддачею виконали ремонтно-будівельні роботи в магазині та були раді бути присутніми на його відкритті.


А вже 15 вересня 2022 року після часткової руйнації магазин Novus повернувся у місто-герой Бучу. Як повідомила прес-служба мережі порталу RAU (Retail Association of Ukraine), супермаркет Novus встиг пропрацювати понад рік – вперше він був відкритий в грудні 2020 року.


“Йому був лише рік, як він постраждав після ракетного удару росіян. Обладнання було знищено, приміщення суттєво пошкоджено”, – розповіли в мережі.


Торговельна площа супермаркету Novus на вул. Вокзальна, 2 Г, складає 2000 кв. м. Він був першим магазином мережі, відкритим у цьому місті.


Після звільнення та відбудови Novus відновив усі ключові відділи магазину та асортимент у повному обсязі. Урочисте відкриття відвідали генеральний директор компанії Марк Петкевич та операційний директор продуктового рітейлера Олексій Панасенко. Вони привітали колектив з поверненням до роботи та зустріли перших покупців, для яких приготували багато смачних пропозицій і приємних знижок з нагоди відкриття магазину.


З повним списком нагороджених UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 можна ознайомитись на офіційному сайті IBUILD за посиланням: https://ibuild.ua/nomination-2022/


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com