Новини

Нагородою UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 відзначили ті компанії, які вистояли на ринку у час повномасштабного вторгнення
09 січня 2023 року, 15:07

27 грудня 2022 року нагородою UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 відзначили ті компанії, які вистояли на ринку у час повномасштабного вторгнення. І навіть більше - допомагають українським захисникам.


Так у номінації “СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС 2022” нагороду отримала девелоперська компанія "ОМОКС”.


Девелоперська компанія ОМОКС 20 років пліч-о-пліч з Конфедерацією будівельників України будує країну, інвестуючи значні матеріальні та фінансові ресурси в житло та об’єкти соціальної та фінансової інфраструктури.


Сьогодні девелоперська компанія ОМОКС працює в умовах специфіки військових буднів - приймає рішення та впроваджує дії, які направлені на збереження житла та інфраструктури життєзабезпечення, обслуговує тимчасові укриття для мешканців комплексу.


У час активних бойових дій компанія надала умови для розміщення роти бійців спецпідрозділу Національної поліції України, забезпечила власний охоронний підрозділ бойовою зброєю та бойовою екіпіровкою: бронежилети, одяг, взуття, шоломи. Протягом березня та квітня харчувала понад 800 осіб у корпоративному ресторані.


Після зупинення військового наступу на столицю та відведення лінії фронту, компанія ОМОКС почала нарощувати темпи своєї основної професійної діяльності та ввела в експлуатацію три багатоквартирні будинки, таким чином 382 сім’ї змогли отримати ключі від власних квартир.


На цей час компанія ОМОКС, працюючи на економічному фронті, проводить інфраструктурно-безпекові заходи, зберігає робочі місця, достойний рівень заробітної плати працівників, сплачує податки та приймає рішення на виконання дій, які є прийнятними з точки зору цілей і цінностей суспільства в надскладний час війни.


“Підтримуємо один одного і ЗСУ, рухаючись разом до Перемоги!”, - зазначають у девелоперській компанії ОМОКС.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com