Новини

БУДУЄМО ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ПОПРИ ВІЙНУ!
09 січня 2023 року, 11:41

БУДУЄМО ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ПОПРИ ВІЙНУ!


Інтергал-Буд отримав нагороду в номінації “ДЕВЕЛОПЕР 2022” під час нагородження UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022, що пройшла у форматі благодійного вечора.


Компанія працює на будівельному ринку понад 20 років. 2022 рік став викликом як для будівельного ринку в цілому, так і для компанії Інтергал-Буд.


За часи війни компанії вдалось відновити будівництво понад 700 тис. кв. м нерухомості. Було введено в експлуатацію три будинки у п’яти житлових комплексів компанії.


Навіть попри проблеми з постачання, кадровим ресурсом, веденням бойових дій, в Інтергал- Буд дуже швидко відновили роботу, повернули основних працівників та наразі максимального намагаються виконувати свої зобов'язання і продавати помешкання своїм покупцям.


“Наша держава, будівельники, покупці - всі ми вимушені існувати в дуже суворих умовах, коли кожен день може принести як приємні, так і не приємні несподіванки. Всім нам потрібно підлаштовувати своє життя і роботу до нових умов і обставин. Але ми сподіваємось, що 2023 рік стане роком Перемоги, коли нарешті запанує мир, коли всі українці отримають свої затишні оселі, коли в Україну спрямуються великі інвестиції. Ми віримо, що вже скоро в нашій країні буде відбудова та розвиток”, - розповіла Анна Лаєвська (Anna Laevskaya), комерційний директор Інтергал-Буд.


Для компанії Інтергал-Буд отримання нагороди UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 означає визнання покупців, колег по ринку, будівельної спільноти та фахівців з нерухомості.


“Ми пишаємось тим, що попри війну, Інтергал-Буд в змозі виконувати свої зобов'язання, працювати, бути однією з провідних, надійних та сильних компаній. Дуже вдячні за премію та сподіваємось, що ми будемо знов і знов доводити свій статус, лідерські здібності й у 2023 році компанія так само буде займати найперші та найкращі місця за показниками якості роботи”, - зазначила Анна Лаєвська.


З повним списком нагороджених UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 можна ознайомитись на офіційному сайті IBUILD за посиланням: https://ibuild.ua/nomination-2022/


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com