Новини

Конфедерація будівельників України при партнерстві БФ “Батальйон Волонтер” провела нагородження UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022
04 січня 2023 року, 16:58

Нагадаємо, що напередодні Нового 2023 Року Конфедерація будівельників України при партнерстві БФ “Батальйон Волонтер” провела нагородження UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022.


Під час війни неможливо визначити переможця, але, попри все, важливо відзначити тих, хто вистояв.


Отже, у номінації “ДЕВЕЛОПЕР 2022” нагороду отримала компанія Інтергал-Буд.


Майже 2 десятиліття Інтергал-Буд працює на будівельному ринку України. За ці роки девелопер неодноразово доводив свою стійкість, продовжуючи працювати навіть у найнесприятливіших умовах. Завдяки чому компанія стала одним з лідерів галузі та здобула репутацію одного з найнадійніших гравців ринку.


У 2022 році, попри війну, Інтергал-Буд продовжив працювати та будувати майбутнє країни. Вже наприкінці весни у столичному регіоні компанія відновила роботи на 7 своїх об'єктах.


Станом на осінь будувалось вже 10 проєктів, що становить близько 700 тис кв. м нерухомості.


Лише за останні 5 місяців забудовнику вдалося добудувати та ввести у експлуатацію 77 тис кв. м нерухомості у Києві та передмісті. А в кількох житлових комплексах зараз триває заселення мешканців.


“Беручи приклад з українців, які сміливо виборюють своє щасливе та мирне майбутнє, Інтергал-Буд невтомно працює, аби у цьому майбутньому тепло та затишок власної домівки міг відчути кожен”, - зазначають у компанії.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com