Новини

15 лютого 2023 року в Інституті інноваційної освіти КНУБА відбувся круглий стіл «Публічні закупівлі в будівельній галузі, підвищення ефективності та мінімізація ризиків» для представників будівельної галузі
24 лютого 2023 року, 17:30

Головна мета заходу: підвищення рівня ефективності, проконкурентності та законності проведення публічних закупівель в будівельній галузі в діючих правових умовах та запобігання можливих ризиків порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Участь у заході, зокрема, взяли:
заступниця Голови Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ) Наталія Дюжилова;
в.о. начальника відділу правових питань та договірної роботи ДІАМ Ксенія Трампольська;
головний спеціаліст відділу правових питань та договірної роботи ДІАМ Михайло Хильницький;
Державний уповноважений Антимонопольного комітету України Ольга Нечитайло;
заступник начальника першого відділу Управління розслідувань окремих видів антиконкурентних узгоджених дій Антимонопольного комітету України Олена Перелигіна;
віцепрезидент Конфедерації будівельників України Анатолій Беркута;
представники компаній-членів Ради директорів КБУ: Юнівер, Dictio Law Firm, ВІК БУД ТРЕЙД;
помічниця ректора КНУБА Ольга Денисюк;
представник ГО «Вся Україна» Анатолій Сорока;
представник Асоціації виробників цементу України «Укрцемент» Данило Томчак;
представники юридичної компанії Anticartel Experts Group;
журнал Prof Build.

До обговорення були запропоновані наступні питання:
Зміни до законодавства в сфері публічних закупівель. Нововведення та їх практичне застосування.
Практичні питання розслідування Антимонопольного комітету України на торгах-тендерах. Докази при доведенні порушень, що використовуються органами комітету та варіанти захисту при виявленні ознак порушень. Запобігання ризиків виявлення ознак змови на торгах-тендерах.
Обговорення шляхів збереження бізнесу, який постраждав від дій окупантів і щодо якого є рішення комітету про порушення з відповідними штрафними санкціями.

Під час заходу учасників ознайомили про зміни, які були внесені до законодавства в сфері публічних закупівель, зокрема, щодо аукціонів і строків тендерної пропозиції та ознайомили аудиторію з методами дієвого застосування вказаного законодавства на основі практичних кейсів.

Також особливий інтерес у присутніх викликали практичні питання розслідування Антимонопольного комітету України на торгах-тендерах та основні докази при доведенні порушень, які використовують органи комітету під час розгляду справ.

Своєю чергою, присутні представники Антимонопольного комітету України вислухали пропозиції представників будівельної галузі щодо налагодження конструктивного діалогу в напрямку підтримки українського бізнесу під час воєнного стану. Водночас під час зустрічі увага приділялась питанню шляхів збереження бізнесу, який постраждав в результаті військових дій.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com