Новини

Голландська компанія Invest International ухвалила рішення надати компанії Ковальська, члену Ради директорів КБУ, фінансування у розмірі €32 млн на будівництво двох нових заводів у Львівській області.
27 лютого 2023 року, 11:30

Рік тому Ковальська розпочала будівництво двох нових заводів у Львівській області із загальною сумою інвестицій понад €60 млн лише на перший етап. Станом на лютий 2022 було витрачено понад €15 млн на закупку обладнання та будівельних конструкцій. Проте повномасштабне вторгнення відклало ці плани.

Так, пошук фінансування в умовах війни було завданням «із зірочкою» для Ковальської. Під час обстрілів та повітряних тривог, команда продовжувала вести переговори з міжнародними фінансовими інституціями, але у відповідь чули лише слова підтримки та співчуття. Реальних грошей ніхто не готовий був давати.

“Проте ми добились потрібного для нас результату. Invest International ухвалили рішення надати Ковальська проєктне фінансування в сумі €32 млн. Маю надію, що до літа вже почнемо будувати.

Власним прикладом ми створюємо інвестиційний клімат і зміцнюємо репутацію країни. В Україну вірять, і вірять прагматично, розуміючи майбутні потреби в будівельній продукції для післявоєнного відновлення. Тому потрібно створювати виробничі потужності вже сьогодні, особливо в будівельній сфері”, - зауважив Сергій Пилипенко, заступник Голови Ради директорів #КБУ, Голова Комітету КБУ з питань будівельної продукції, генеральний директор ПБГ "Ковальська".

У компанії зазначають, що це лише перший кейс залучення міжнародного кредиту під час війни, від успішності якого буде залежати інші, більш масштабні проєкти.

В планах - продовжувати роботу і прагнути реалізовувати нові великі проєкти.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com