Новини

Цього року компанія AIMM разом із компанією-партнером НЕСТ, розробила детальну архітектурну концепцію майбутнього містечка для внутрішньо переміщених осіб та тих, хто постраждав від наслідків війни
28 грудня 2022 року, 16:49

Цього року компанія AIMM, член #КБУ, разом із компанією-партнером НЕСТ, членом Ради директорів КБУ, розробила детальну архітектурну концепцію майбутнього містечка для внутрішньо переміщених осіб та тих, хто постраждав від наслідків війни.


Містечко має розвинену соціальну інфраструктуру, публічні простори, житлові квартали. Для кожного подібного містечка можуть створюватись виробничі кластери та науково-дослідницькі кластери.


Архітектура середньої поверховості, у якості мереж теплопостачання використані альтернативні джерела енергії.


Нещодавно Еміль Соловйов, СЕО компанії НЕСТ розповів про власне бачення щодо житла для внутрішньо переміщених осіб. Він розповів: “Ми прагнемо, щоб таке житло було одночасно комфортним, якісним і недорогим. Враховуючи страждання, які внаслідок війни пережили люди в багатьох містах України, ми прагнемо не переселяти їх у бараки та гуртожитки, а створити нове комфортне середовище, проживання в якому хоча б частково компенсувало ті жахи, які вони пережили.


На думку нашої команди, оптимальним рішенням є будівництво нових містечок відповідно до європейських зразків, що матимуть власну інфраструктуру, сертифікацію житла згідно зі стандартами BREEAM/LEED або їх аналогів і будуть здаватись вже з готовим ремонтом”.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com