Новини

Юридична фірма Asters, член Ради директорів #КБУ, виступила юридичним радником Чорноморського банку торгівлі та розвитку
27 грудня 2022 року, 14:30

Юридична фірма Asters, член Ради директорів #КБУ, виступила юридичним радником Чорноморського банку торгівлі та розвитку.


Йдеться про надання кредиту на суму 8 млн євро для ТОВ "Центр розвитку нерухомості".


Кредит буде спрямований на будівництво, обладнання та введення в експлуатацію чотирьохзіркового готелю під міжнародним туристичним брендом Novotel. Готель, розташований у Львові та матиме 128 кімнат.
Над проєктом працювала команда Asters у складі партнерки Ірини Поканай, радника Габріели Асланяної, радниці Анжеліки Лівіцької (Anzhelika Livitska) та старшої юристки Інни Бондаренко.


Партнерка Asters Ірина Поканай коментує: "Цей проєкт підтверджує, що міжнародні фінансові установи розглядають Україну як об'єкт інвестування навіть під час війни. Будівництво готелю допоможе розвивати туристичну інфраструктуру та надаватиме додаткові робочі місця у регіоні".


Довідково:
Чорноморський банк торгівлі та розвитку — міжнародна фінансова організація зі статутним капіталом у розмірі 3,45 млрд євро. Він підтримує регіональний розвиток та кооперацію країн Чорноморського регіону, надаючи торгівельне та проєктне фінансування, гарантії для приватних і державних компаній 11 країн.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com