Новини

КНУБА, член Ради директорів #КБУ, повідомляє, що 31 грудня 2022 року виповнюється десять років, як університет очолив доктор економічних наук, професор Петро Мусійович Куліков
27 грудня 2022 року, 09:59

Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА Офіційна сторінка), член Ради директорів #КБУ, повідомляє, що 31 грудня 2022 року виповнюється десять років, як, у відповідності до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, університет очолив доктор економічних наук, професор Петро Мусійович Куліков.


В університеті згадують, що у вересні 2012 року на конференції трудового колективу Петро Куліков отримав рекордні 99% голосів виборців. А вже за 10 років він зміг перетворити вищий навчальний заклад в один із найшанованіших профільних університетів України і світу.


“Ефективність роботи вищого навчального закладу насамперед багато в чому залежить від керівництва, від правильного, як кажуть, менеджменту. І КНУБА у цьому питанні пощастило. Адже закладом керує справді сильна, ділова і цілеспрямована людина”, - пишуть на сторінці КНУБА.


В свій час Петро Куліков закінчив КНУБА, тоді КІБІ. А за декілька років волею долі (як тепер видно, щасливої для університету), отримавши унікальний досвід роботи, повернувся до Alma-Mater, вже в якості ректора Київського національного університету будівництва і архітектури.
Вступивши на посаду, Петро Мусійович почав із діагностики стану «господарства».


Зазирнувши в усі закутки, адже стан університету був явно занедбаним. Сьогодні про це мало хто пам’ятає. Розпочалась важка робота з повернення університету колишніх територій і потужностей та організації навчального процесу.


Відтак було зроблено:
зимовий сад,
оновлений спорткомплекс разом з футбольним полем зі штучним покриттям,
Алея видатних будівельників України,
створення і технічне оснащення багатьох аудиторій та лабораторій.


Сьогодні, дякуючи плідній роботі ректора, студенти університету справді фахові спеціалісти, які здатні вирішувати завдання не лише технічного та технологічного характеру, але також здатних працювати у сфері управління, інформаційного забезпечення, правової підтримки містобудівної діяльності на всіх рівнях місцевого, регіонального та державного управління.


“Маючи унікальний досвід керівництва системою освіти в країні загалом, наш ректор чітко уявляє не тільки вектор, а й модель майбутнього КНУБА, активно та цілеспрямовано працює у потрібному напрямку, мобілізуючи колектив університету, виховуючи соратників, власним прикладом змушуючи їх активно працювати та вдосконалюватись у сфері управління, науки, непростого мистецтва людського спілкування, зміцнюючи та розвиваючи матеріально-технічну базу, організаційну структуру та кадровий потенціал КНУБА. Починаючи кар’єру, кожна людина спирається на авторитет бренду свого університету. Але рідко кому вдається відповісти Alma-Mater тим самим. У Петра Мусійовича це вийшло.
Він став надійною опорою рідному університету.”, - зазначають в КНУБА.


Конфедерація будівельників України вітає ректора КНУБА, віцепрезидента КБУ Петра Кулікова та бажає натхнення та розвитку. Нехай робота кожного дня буде плідною, цікавою, захоплюючою, а до всіх починань неодмінно додається вдача!


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com