Новини

Михайло Федоров, Віце-прем'єр-міністр України - Міністр цифрової трансформації України повідомив про запуск програми єОселя в застосунку Дія
23 грудня 2022 року, 11:28

Михайло Федоров, Віце-прем'єр-міністр України - Міністр цифрової трансформації України повідомив про запуск програми єОселя в застосунку Дія


З початку повномасштабної війни мільйони українців втратили домівки. Тому Президент України Володимир Зеленський ініціював запуск програми доступного кредитування житла єОселя, щоб українці поверталися додому, жили і працювали в Україні.


Відтепер українці можуть отримати пільговий кредит на житло від держави. На першому етапі послуга доступна для захисників, силовиків та їхніх сімей, а також для науковців та педагогів.


Завдяки єОселі захисники та захисниці, де б вони не перебували, можуть подати заявку на іпотеку разом зі своїм подружжям. Навіть тоді, коли вони не поруч.


Наприклад, поки чоловік на фронті, дружина заповнює заявку в застосунку. Потім чоловік під‘єднується до інтернету через Starlink, підписує її цифровим підписом у Дії. Протягом доби родина отримує відповідь від банків та починає оформлення іпотеки.


До речі, майже 88% іпотек під час тестового режиму програми на порталі Дія отримали саме військові.


“Нашим завданням було розробити технічну частину послуги. Щоб ви не ходили по декілька разів у банк, збирали купу документів і стояли в чергах. Поки ви подаєте заяву, автоматично підтягуються дані з 11 реєстрів. А це — понад 300 полів заяв. Але в Дії це все відбувається всього в кілька кліків. До того ж, подати заяву можна одночасно в один чи в п'ять банків, а не ходити до них”, - розповів Михайло Федоров.


Більше інформації за посиланням: https://eoselia.diia.gov.ua/


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!


Міністерство цифрової трансформації України
Міністерство економіки України
Укрфінжитло

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com