Новини

Компанія CBRE Ukraine член #КБУ, розробила інтерактивний тест, що допоможе орендарям оптимізувати свої витрати
23 грудня 2022 року, 09:29

Компанія CBRE Ukraine член #КБУ, розробила інтерактивний тест, що допоможе орендарям оптимізувати свої витрати


Безпека працівників та послідуючі блекаути стали найважливішими викликами для компаній протягом 2022 року. Разом з тим, протягом останніх 9 місяців оптимізація витрат на оренду офісу залишається актуальною для орендарів.


Тому, компанія CBRE Ukraine, яка вже понад 13 років надає повний спектр послуг у сфері комерційної нерухомості в Україні, розробила інтерактивний тест, аби орендарі могли дізнатися, який із 5 способів економії допоможе їм витрачати на оренду офісу менше.


Головна мета - допомогти компаніям визначити найбільш релевантний спосіб, як вони зможуть оптимізувати витрати на оренду свого офіс та проаналізувати тенденції поведінки орендарів на ринку.


Також, для тих, хто пройде тест, CBRE Ukraine пропонує безкоштовні консультації з консультантами з офісної нерухомості. Експерти компанії, на основі результатів тесту, допоможуть обрати оптимальну стратегію економії, що найбільш відповідатиме потребам бізнесу.


Тест доступний за посиланням bit.ly/3HG2ujA


“Реєструйтеся на кваліфіковану консультацію після проходження тесту та почніть скорочувати витрати на оренду вашого офісу!”


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com