Новини

Компанія ЛУН, член Ради директорів #КБУ, повідомляє про запуск сервісу пошуку квартир Bird у Львові
14 грудня 2022 року, 11:40

Компанія ЛУН, член Ради директорів #КБУ, повідомляє про запуск сервісу пошуку квартир Bird у Львові


Найпопулярніший додаток пошуку оренди в Києві розширився також і на Львів у свій четвертий день народження.


Така можливість з’явилася завдяки гранту від Google, що нещодавно отримала компанія ЛУН. Загально Google виділив 5 мільйонів доларів на програму підтримки українських стартапів.


Водночас цього року сервіс розширив свою географію і запустив додаток birb у Лондоні.


Головна перевага bird — зручна карта, на якій і відбувається весь пошук квартир для оренди.


Навіть ті користувачі, що жодного разу не були в місті, легко можуть зрозуміти, де знаходяться центральні чи спальні райони. Зручні фільтри допомагають відсортувати квартири за квадратурою, вибрати новобудови або будинки старого житлового фонду.


Додаток містить штучний інтелект, який видаляє з сервісу дублікати — головні вороги у пошуку житла для оренди. Таким чином користувачі витрачають менше часу на здогадки, переглядають вони реальну квартиру чи вже тричі продубльований і не актуальний варіант.


Також доступна функція «бабцін ремонт», що відфільтрує житло за інтерʼєром та меблями.


Для зручності в додатку доступна можливість власноруч обвести район, де в першу чергу цікавить оренда житла, переглянути наявні варіанти та підписатись на оновлення. Таким чином користувач отримуватиме сповіщення про нові квартири, що будуть зʼявлятись саме у цьому районі.


З 13 грудня 2022 року bird Львів вже в App Store, завантажити можна за посиланням: https://apps.apple.com/.../bird-%D0%BE%D1.../id1446261104...


Довідково:
bird — перший додаток для пошуку оренди квартир зі штучним інтелектом. До 2022 року працював виключно в Києві. Наразі має 230 000 користувачів у App Store із рейтингом додатка 4.9 балів.


bird отримав дві премії Red Dot у 2019 році, а лондонський додаток отримав відзнаку product hunt of the day та of the week у червні 2022 року.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com