Новини

Міжнародний Завод Бетонного Устаткування, член Ради директорів #КБУ, розповів про бетонні вузли власного виробництва та їх актуальність для будівельного бізнесу
12 грудня 2022 року, 16:58

Міжнародний Завод Бетонного Устаткування, член Ради директорів #КБУ, розповів про бетонні вузли власного виробництва та їх актуальність для будівельного бізнесу.


Бетонні вузли від ГК «Моноліт» - це поєднання надійності конструкції та можливість створення виробничих ліній різних видів бетонної продукції – простих та автоматизованих. За допомогою бетонного вузла можна налагодити виробництво не лише бетонної суміші, а й бетонних виробів: тротуарна плитка, блоки, бордюри.


На сьогодні купівля бетонного вузла є економічно вигідною інвестицією і потребою на відбудову України, яка зазнає чималих руйнувань. Причиною є високий попит на бетон і особливо на якісну бетонну продукцію (плитка, монолітне будівництво, різноманітні види блоків, полістеролбетон), без якої не можливий будівельний процес.


Українське обладнання від Міжнародного Заводу Бетонного Устаткування і запуск власного виробництва бетону – це ефективний проєкт і для великих компаній, з великими об'ємами використання будматеріалу, і для компаній, які бажають відкрити власний бізнес. Продукція на бетонному вузлі випускається в автоматичному режимі й відрізняється надзвичайною якістю.


У ГК «Моноліт» зазначають, що для будівельних організацій власна бетонна установка дозволить знизити витрати на закупівлю і доставку матеріалів, а власникам бізнесу допоможе забезпечити високий рівень доходу при мінімальних витратах на сервісно-технічну підтримку об'єкта. Також при покупці бетонного обладнання, фахівці компанії ГК «Моноліт» організовують навчання персоналу і допоможуть здійснити запуск бетонного вузла.


Часто при високих температурах (весна, літо, осінь) труднощів не виникає, та коли приходять морози починаються серйозні проблеми. Замерзання, погане перемішування і довге очікування на матеріал у зв'язку з проблемами доставки з несприятливими погодними умовами - все це проблеми будівельників, які замовляють бетон взимку.


Однак, навіть у холодні пори року є ідеальне рішення – власний бетонний вузол. Яким чином бетонна установка здатна вирішити проблему та внаслідок яких характеристик бетонні вузли здатні надавати якісну бетонну суміш навіть взимку?
Комплектація автоматикою, яка здатна витримувати складні умови роботи та працювати в режимі абсолютних обмежень.
Конструкція бетонного вузла, яка дозволяє оптимально розподіляти навантаження і реалізувати циклічні процеси без простоїв обладнання.
Утеплення основного блоку, з допомогою якого створюються комфортні умови роботи та унеможливлюється замерзання рідин та матеріалів.


Міжнародний Завод Бетонного Устаткування, своєю чергою, не зупиняє роботу навіть попри війну і продовжує виготовляти бетонні вузли для будівельних організацій та всіх, хто прагне стати незалежними перед виробниками бетону.


«Бетонні вузли - основа будівельної стратегії, а бетон – його фундамент. Правильна рецептура і дотримання технології допомагають посилити корисні властивості та при цьому забезпечити його надійність», - зазначають у компанії.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com