Новини

Компанія ЛУН, член Ради директорів #КБУ повідомила, що на карту ЛУН Місто додано зворотний зв‘язок
12 грудня 2022 року, 14:51

Компанія ЛУН, член Ради директорів #КБУ повідомила, що на карту ЛУН Місто додано зворотний зв‘язок. Тепер користувачі позначають, чи є у закладі генератор та інтернет


На Карті ЛУН Місто вже нанесено понад 10 000 кафе, крамниць, заправок та пунктів незламності, що працюють у блекаут. Відтепер завдяки коментарям реальних відвідувачів можна дізнатись деталі – наприклад, чи стабільно працює інтернет під час вимкнень.


Корисна карта від ЛУН Місто відома ще з весни, коли на ній позначали заправки з пальним у наявності. Зараз на карту виведені місця, де можна зарядити телефон, зігрітись чи отримати доступ до інтернету навіть під час відключень світла.


Карта продовжує наповнюватися. Віднедавна тут позначені й пункти незламності. За неповний місяць від запуску проєкту інтерактивною Картою скористалися понад 400 тисяч разів.


Залишити деталі про заклад можуть як власники, так і гості. Для цього достатньо зайти з телефону і позначити у картці закладу те, що працює зараз: “Генератор”, “WiFі”, “Starlink”, Зарядка телефона”, розказати чи тепло там.


Заклади, роботу яких підтвердили користувачі, позначені малим синім колом з жовтою лампочкою.


Додати себе на Карту можуть усі охочі бізнеси. Представникам немережевих закладів з автономним живленням для цього треба заповнити анкету https://forms.gle/ZGmxnkr8rQrDAdxA8.


Представникам мережевого бізнесу — написати на пошту misto@lun.ua.


Карта світла від ЛУН Місто є соціальним проєктом — всі заклади відображаються безкоштовно.


Посилання на інтерактивну Карту світла: https://misto.lun.ua/svitlo


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com