Новини

Оголошено Всеукраїнський архітектурний конкурс ідей на кращу концептуальну проєктну пропозицію забудови житлового кварталу і храмового комплексу Собору Георгія Переможця у місті Рівне
28 лютого 2023 року, 11:30

Замовником та одним із членів журі конкурсу є Олексій Муляренко, генеральний директор ТОВ "Сталь-М", члена Ради директорів #КБУ.

Мета проведення відкритого Всеукраїнського архітектурного конкурсу ідей – це створення унікального комплексу, де гармонійно поєднуються величний Собор та вишуканий житловий квартал, які матимуть спільний архітектурно-ландшафтний простір.

Житлові будинки кварталу, що проєктується, мають утворювати спільний архітектурний простір із Собором і поєднання це має бути оригінальним, можливо навіть сміливим.

Основне завдання для проєктування житлового кварталу – це створити зручне та затишне житло з необхідною інфраструктурою, вигідно використовуючи його місце розташування, наявність на території кварталу Собору та спільного ландшафтного простору, рельєф ділянки, можливі краєвиди та архітектурну привабливість будівель нового кварталу.

В першій від Собору лінії будинків мають бути комерційні площі з кав’ярнями, магазинами тощо. Важливо також використати рельєф ділянки, та передбачити, в залежності від ситуації, або гаражі в цокольних поверхах, або інші доцільні рішення паркування авто.

Щоб заявити участь у конкурсі, потрібно заповнити відповідну форму до 15:00 год. 15 березня 2023 року: https://cutt.ly/F3l83ZR

Детальніше про конкурс за посиланням: http://konkurs.rivne.ua/

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com