Новини

Сьогодні, 28 лютого 2023 року відбулось чергове засідання цільової (робочої) групи FIEC-EIC “Україна”, як координатора майбутньої підтримки України на етапі відбудови
28 лютого 2023 року, 14:30

Під час зустрічі, зокрема, обговорили:
- результати проведення RECOVERY CONSTRUCTION FORUM, що відбувся 15 лютого у Варшаві в рамках виставки ReBuild Ukraine;
- пропозиції та ініціативи FIEC (European Construction Industry Federation), EIC (European International Contractors) та CICA (Confederation of International Contractors' Association) щодо майбутньої відбудови України;
- існуючі міжнародні національні ініціативи щодо відбудови України, їхні реалізації.

До обговорення приєднались: Габріель Бланк, керівник групи Reconstruction Ukraine Service - DG NEAR; Сергій Терешко, заступник Представника України при Європейському Союзі; представники FIEC та КБУ.

Пан Габріель, зокрема, розповів про основні фокуси роботи Європейської Комісії, акценти на довгостроковість та про запуск процесу посилення енергетичної інфраструктури України. Водночас проінформував про плани щодо створення окремого директорату, нової структури Європейської Комісії в Києві, яка займатиметься питаннями саме спрямування допомоги в Україну та масштабної відбудови.

Сергій Терешко, своєю чергою, зазначив про нинішню функціональність економіки, вже надану підтримку від Європейського Союзу й закликав європейський бізнес не боятись інвестувати в Україну та співпрацювати. Окремо розповів присутнім про певні виклики, що наразі постають перед бізнесом і навів найкращі дієві і вкрай необхідні способи допомоги нашій державі.

Деталі згодом.

Нагадаємо, що за підтримки FIEC 15 лютого у Варшаві відбувся міжнародний форум RECOVERY CONSTRUCTION FORUM, який став платформою для подальшої комунікації між будівельними галузями країн-партнерів для прискорення відбудови України.

Долучайтеся до відбудови України та розвитку будівельної галузі спільно з КБУ!

Довідково:
Task Force "Ukraine" було створено з ініціативи #КБУ за результатами багатьох зустрічей з FIEC. Вона об’єднує весь європейський будівельний бізнес для майбутньої відбудови нашої держави.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com