Новини

КБУ продовжує зустрічі щодо налагодження співпраці з іноземними представниками, що сприятиме майбутній відбудові України!
09 грудня 2022 року, 16:35

КБУ продовжує зустрічі щодо налагодження співпраці з іноземними представниками, що сприятиме майбутній відбудові України!


Так, нещодавно відбулась зустріч з Хуаном Антоніо, представником торгово-економічного відділу Посольства Іспанії в Україні. Від #КБУ взяв участь виконавчий директор Олександр Червак (Alex Che).


Обговорили питання стосовно:
пошуку зацікавлених партнерів з української та іспанської сторін для комерційного, промислового, інфраструктурного будівництваж
співпраці щодо відновлення та будівництва об'єктів енергетики;
обміну інформації між сторонами тощо.


Хуан Антоніо, представник торгово-економічного відділу Посольства Іспанії в Україні наголосив на необхідності проведення декількох зустрічей формату “B2B” серед зацікавлених українських та іспанських провідних будівельних компаній з можливістю презентації своїх потужностей. Це сприятиме формуванню подальшого плану відбудови й загалом запустить процес тісної співпраці.


Також для кращого розуміння загальної ситуації на ринку іспанська сторона працює над формуванням звіту щодо стану української будівельної галузі, до процесу підготовки якого долучиться й Конфедерація будівельників України.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com