Новини

Президент КБУ Лев Парцхаладзе виступив з вітальним словом на міжнародному форумі «ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ: БЕЗПЕКА. ВІДНОВЛЕННЯ. ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ»
08 грудня 2022 року, 11:17

Сьогодні, 8 грудня 2022 року Президент КБУ Лев Парцхаладзе виступив з вітальним словом на міжнародному форумі «ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ: БЕЗПЕКА. ВІДНОВЛЕННЯ. ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ», що організовує Національне агентство кваліфікацій (НАК) за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України»


Він повідомив, що наразі внаслідок триваючої війни, Україна потребуватиме відновлення понад 50 млн м² житла. А багато українців були вимушені виїхати за кордон.


“Україна йде в Європу і ми плануємо впровадження європейських стандартів. Йдеться про будівельну галузь також. Для нас важливо мати та створити мережу кваліфікаційних центрів, аби наповнити ринок праці спеціалістами, що будуть залучені до відбудови нашої країни”, - зазначив Лев Парцхаладзе.


Конфедерація будівельників України входить до складу Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC) та єдиний представник України. З ініціативи КБУ за результатами багатьох зустрічей з FIEC було створено робочу групу Task Force "Ukraine". Вона об’єднує весь європейський будівельний бізнес для майбутньої відбудови нашої держави.


Зокрема, під час зустрічей обговорювалось питання щодо навчання та підвищення кваліфікацій українських будівельників. Адже коли закінчиться війна, потрібно буде відновлювати Україну і це лежатиме на плечах будівельників в тому числі.


Лев Парцхаладзе наголосив, що питання кваліфікацій є вкрай важливим. До повномасштабного вторгнення в будівельній галузі працювало близько 1,2 млн людей, а наразі їх майже 100 тис., яким обов'язково потрібно надати кваліфікацію та роботу.


“Я дуже вдячний за сьогоднішню можливість обговорювати дане питання. Вважаю, що українському бізнесу потрібні кваліфіковані спеціалісти, особливо будівельники. Разом ми відбудуємо Україну!”, - резюмував Президент КБУ.


Юрій Баланюк, модератор форуму, Голова Національного агентства кваліфікацій подякував #КБУ за підтримку допомогу в проведенні заходу.


Зазначимо, що форум «ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ: БЕЗПЕКА. ВІДНОВЛЕННЯ. ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ» триватиме протягом двох днів за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».


Детальніше про форум за посиланням https://forum2022.nqa.gov.ua


Програма форуму за посиланням: forum2022.nqa.gov.ua/programa


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com