Новини

02 грудня 2022 року відбулось засідання Генеральної асамблеї FIEC в Брюсселі
06 грудня 2022 року, 14:42

02 грудня 2022 року відбулось засідання Генеральної асамблеї FIEC в Брюсселі


До засідання, як головний спікер, був запрошений віцепрезидент виконавчої комісії ЄС Франс Тіммерманс (European Commission Executive Vice-President).


Зокрема, обговорили фінансові питання, звіт за 2022 рік та бюджет на 2023 рік, іноземні субсидії, використання азбесту в будівництві та директиву щодо енергетичної ефективності будівель.


Було проголосовано й обрано місце проведення наступного засідання Генеральної асамблеї FIEC (FIEC General Assembly and Conference), що буде в травні 2023 року. Ним став Рим, а приймаюча сторона Національна асоціація забудовників Італії (Associazione Nazionale Costruttori Edili - Ance), з якою нещодавно, 15 листопада 2022 року, КБУ підписала Меморандум про співпрацю.


Торкнулися й теми робочої (цільової) групи FIEC-EIC “Україна“ (Task Force "Ukraine). Йшлося про те, що вже зроблено, які ініціативи вже опрацьовані та плани на майбутнє.


Також було висунуто до обговорення та прийнято призначення Томаса Бауера почесним Президентом FIEC.


#КБУ, як член FIEC, своєю чергою, долучилася до прийняття низки рішень. Від Конфедерації будівельників України взяв участь у засіданні виконавчий директор Олександр Червак.


А вже 15 лютого 2023 року за підтримки FIEC та в рамках виставки ReBuild Ukraine відбудеться будівельна конференція КБУ у Варшаві.


Довідково:
Task Force "Ukraine" було створено з ініціативи #КБУ за результатами багатьох зустрічей з FIEC. Вона об’єднує весь європейський будівельний бізнес для майбутньої відбудови нашої держави.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com