Новини

01 грудня 2022 року відбулась бізнес-зустріч у форматі Business Club КБУ в coworking Generator
05 грудня 2022 року, 15:26

01 грудня 2022 року відбулась бізнес-зустріч у форматі Business Club КБУ в coworking Generator.


Зі вступним словом виступив Президент #КБУЛев Парцхаладзе, який розповів про нагальне питання бізнесу - блокування податкових накладних. Він повідомив, що нещодавно відбулось онлайн-обговорення бізнесу з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики і представниками Міністерства фінансів України та Державної податкової служби України (ДПС).


“У кого з бізнесу є конкретні кейси з блокування податкових накладних просимо надсилати їх до КБУ, аби вони були опрацьовані профільним Комітетом ВРУ та ДПС”, - закликав Лев Парцхаладзе.


Також Президент КБУ запросив на будівельну конференцію КБУ у Варшаві, яка відбудеться 15 лютого 2023 року в рамкам виставки ReBuild Ukraine.


У Business Club КБУ взяв участь в.о. Голови Бородянської селищної ради Георгій Єрко, який розповів про поточну ситуацію у громаді. Також зазначив, у чому є потреба саме від будівельників та які проєкти відновлення реалізуються вже зараз.


Олена Унаньян, Chief Business Development Officer ЛУН, члена Ради директорів КБУ, розповіла про статистику ринку новобудов 2022 року. На прохання КБУ, аналітика була розроблена станом на 1 грудня з акцентом на жовтень - листопад 2022 року. Олена Унаньян повідомила, що з активними обстрілами ринок призупинився, проте з часом почав відновлюватись, демонструючи досить непогані показники. Важливо, що йдеться не тільки про західний регіон.


Радомир Цуркан, керуючий партнер CBRE Ukraine, члена КБУ, навів загальний огляд комерційного ринку нерухомості в умовах воєнного стану. Він розповів, що попри складний стан в Україні компанії продовжують свою діяльність. Водночас Радомир Цуркан зазначив про тенденції на ринку офісної нерухомості, зокрема, йдеться про те, як сучасні офіси стали своєрідними «пунктами незламності».


Олена Дмітрієва, Перший заступник Голови Правління Глобус Банку, члена Ради директорів КБУ, розповіла про стан фінансового ринку та про макроекономічні прогнози на 2023 рік. Так, в банківській системі не все так погано. У банків почали збільшуватись строкові вклади у гривні та іноземній валюті, а також обсяги чистих активів сектору перевищили довоєнний рівень (+243 млрд. грн). Водночас прогнозна інфляція в 2022 році складатиме 32%.


Ірина Лагунова, старший проєктний менеджер Офісу підтримки реформ Міністерства розвитку громад та територій України розповіла, чого очікувати бізнесу від нового ДБН про захисні споруди цивільного захисту. Вона поділилася, що відбувається наразі на законодавчому, нормативно-правовому та нормативно-технічному рівнях. Ірина Лагунова зазначила про посилення вимог із цивільного захисту у містобудівній документації та встановлення вимог до будівель і споруд цивільного захисту (сховище, протирадіаційне укриття, швидкоспоруджувана захисна споруда цивільного захисту, споруда подвійного призначення).


Віктор Берлін, Президент Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) розповів про страхування будівельних ризиків під час воєнного стану. Він зазначив про актуальні види страхування при залученні міжнародних інвестицій для відновлення України, про види будівельного майна, яке підлягає страхуванню та про ризики, які покриваються договором страхування. Окремо Віктор Берлін наголосив, що ЛСОУ готова виступити експертним майданчиком для обговорення страхового захисту при відновленні України.


Олег Загнітко, партнер ЮФ INTEGRITES, члена КБУ, ознайомив з пропозиціями щодо забезпечення житлом в Україні під час та після війни. Так, головна ціль це допомогти українцям знайти найкращі шляхи досягнення цих цілей, а також збалансувати конкуруючі цілі та ресурсні обмеження.


Віталій Жуківський, директор ІБК Девелопмент, члена Ради директорів КБУ, поділився досвідом компанії щодо успішних реалізованих проєктів відновлення. Були наведені конкретні кейси, що стосуються відновлення 46 приватних будинків, 56 багатоповерхових будинків та близько забезпечення вікнами 1075 помешкань у Києві та Київському регіоні.


Деталі згодом.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!


Бородянська ОТГ
Vartis
Caparol Україна
Елітбуд-М
Ковальська
Київміськбуд
ZEZMAN
Molodist
Будівельна компанія Інвестор
Будівельна група Синергія
Асоціація західноукраїнських забудовників
ENSO
R1 Group
ОМОКС
Vivat Invest
Центр Гідроізоляції і Покрівлі
ПБФ ГРУП
Будівельна компанія SABD
KAN Development
Реноме-Євробуд
Проектные системы ЛТД - мастерская Андрея Миргородского
DIM
НЕСТ
Креатор-Буд
Smile Development
Sensar
Група компаній «Premium Space»
ВІК БУД
Construction Corporation GERZ
GEOS
Edelburg Development
KYB Architects
Строй Сити Девелопмент
AIMM
AVG
Проектна компанія "Юнівер"

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com