Новини

Вже цього місяця при партнерстві #КБУ відбудеться Конференція "EE-JUMP: НАВЧАЄМО МОЛОДЬ - БУДУЄМО УКРАЇНУ!"
02 грудня 2022 року, 14:41

Вже цього місяця при партнерстві #КБУ відбудеться Конференція "EE-JUMP: НАВЧАЄМО МОЛОДЬ - БУДУЄМО УКРАЇНУ!"


Запрошуємо представників будівельного бізнесу та представників ЗПТО взяти участь у конференції «EE-JUMP: навчаємо молодь – будуємо Україну!», яка є частиною проєкту «Енергоефективність для журналістів, університетів, муніципалітетів від професіоналів» (EE-JUMP проєкт), що реалізується Громадська Спілка "Бізнес за партнерство" спільно з німецькою урядовою компанією GIZ за дорученням Уряду Німеччини.


Захід відбувається за підтримки: Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіон), Міністерства освіти та науки України.


При партнерстві: Конфедерації будівельників України.


Дата та час проведення: 13 грудня 2022 року, початок о 13:00.


Аудиторія: представники будівельного бізнесу, викладачі, директори закладів професійно-технічної освіти.


Мета заходу:
Об’єднати зусилля між закладами професійно-технічної освіти та будівельними компаніями, які зацікавлені в розвитку ЗПТО, які готують працівників для будівельної галузі України.
Мотивувати представників будівельної галузі налагодити ефективну співпрацю та координацію з професійно-технічними закладами у галузі енергоефективності.
Ініціювати довгострокові відносини з представниками будівельного бізнесу для подальшої співпраці у підготовці кваліфікованих кадрів у сфері енергоефективності.
Обговорити створення навчального центру на базі КБУ зі спеціалізацією у сфері енергоефективності.


Під час конференції будуть обговорені наступні питання:
Створення робочих місць та важливість підготовки робітничих кадрів у сфері енергоефективності для будівельних компаній.
Можливі форми співпраці закладів професійно-технічної освіти та бізнесу.
Зайнятість та зацікавленість жінок у професіях, які пов’язані зі сферою енергоефективності.


Запрошенні спікери:
Міністерство освіти і науки України
Лідерка компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективності в Україні» (GIZ) GmbH
Представники будівельного бізнесу
Представники ЗПТО
Представники Енерго-Інноваційних Хабів


Реєстрація на захід за посиланням: https://www.bfp.org.ua/conference


Звертаємо увагу на важливість попередньої реєстрації, після реєстрації буде надіслано місце проведення заходу та/або посилання на платформу Microsoft Teams!


У разі виникнення запитань, звертайтесь за номером телефону або електронною адресою, вказаними в контактах:
+380 98 366 23 47, Олександра Савельєва, комунікаційний менеджер
oleksandra.savelieva@bfp.org.ua


Довідково:
Проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» впроваджується в Україні німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії. Метою Проєкту є поліпшення рамкових умов з підтримки енергоефективності в Україні, а саме імплементація Директиви 2012/27/ЄС про енергетичну ефективність в українське законодавство, що включає політичні та експертні консультації стосовно реформи енергоефективності, підтримку розроблення законодавства, налагодження діалогу. Проєкт забезпечує надання експертно-консультаційну підтримку Мінрегіону, Міненерго, Держенергоефективності за напрямками підготовки законів та нормативно-правових актів, спрямованих на імплементацію Директив 2012/27/ЄС «Про енергетичну ефективність» та 2010/31/ЄС «Про енергетичну ефективність будівель».


Метою проєкту «EE-JUMP» є створення передумов для майбутнього впровадження заходів з енергоефективності та «зеленого» відновлення в Україні, налагодження співпраці між державними установами, місцевою владою, громадськими організаціями, експертним середовищем та представниками бізнесу, які сприятимуть розробці енергоефективної політики, підходів та заходів в Україні, зокрема, через просування успішних енергоефективних проєктів та освітніх програм.


Громадська спілка "Бізнес за партнерство" спеціалізується на створенні та проведенні різноформатних проєктів, самостійно та в колаборації з провідними галузевими експертами, установами, міжнародними організаціями, громадськими організаціями по всій Україні. Метою створення та діяльності Спілки є сприяння розвитку малого, середнього і великого бізнесу в Україні, створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні, зростанню благополуччя і рівня життя всіх категорій громадян, представництво і захист економічних, соціальних, культурних, освітніх та інших інтересів членів Спілки. Основні напрямки діяльності Громадської спілки є сфера енергоефективності, клімату, соціальні ініціативи та розбудова України у новій архітектурній парадигмі.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com