Новини

Міністерство фінансів України (Мінфін) презентувало зміни, спрямовані на удосконалення роботи системи блокування податкових накладних
30 листопада 2022 року, 14:34

ПБГ "Ковальська", член Ради директорів #КБУ, готує виробничі та будівельні майданчики до різних сценаріїв роботи у критичних умовах.


"Для всіх нас необхідно будувати вже сьогодні. Будувати щодня попри тривоги та обстріли. Тому запасаємося дровами для всіх наших підприємств на зиму. Віримо, вистоїмо, відбудуємо", - написав генеральний директор групи "Ковальська", заступник Голови Ради директорів КБУ, Голова Комітету КБУ з питань будівельної продукції Сергій Пилипенко на фейсбук-сторінці.


Фактично ситуація протягом року була стабільно тяжкою щодо обсягів виробництва. Тому Ковальська у Києві з початку системних перебоїв з електрикою могла динамічно перенаправляти замовлення між виробничими майданчиками у різних частинах міста та підлаштовувати робочий графік співробітників під графік відключень. При цьому будівельні майданчики та офіси мають для підстрахування генератори.


"Ми очікуємо, що взимку обсяги виробництва сезонно знизяться, але певні замовлення все одно залишаються в сегментах комерційного будівництва та відновлення інфраструктури, тому виробничі майданчики готуються до різних сценаріїв роботи в критичних умовах. На самому базовому рівні закуповуються дрова, на заводах робітники самі виготовили для виробничих та побутових потреб печі. Закуповуються Starlinkи для безперебійного зв'язку. Готується запас паливних матеріалів для роботи генераторів", - зазначили у Ковальській.


Детальніше за посиланням: https://interfax.com.ua/news/economic/874531.html


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com