Новини

Продовжуємо знайомити з новими членами #КБУ
29 листопада 2022 року, 11:37

Продовжуємо знайомити з новими членами #КБУ


Так, до складу Ради директорів КБУ приєдналась будівельна компанія Міське Будівництво.


ТОВ "Міське Будівництво" - заснована у 1995 році. За цей час підприємство пройшло тернистий шлях від витоків до високоорганізованої будівельної компанії, якою було зведено не один десяток будівель.


Девіз компанії: «Будуємо, як для себе!»


Будівельна компанія Міське будівництво за час своєї роботи здобула репутацію надійного ділового партнера, який своєчасно та в повному обсязі виконує всі взяті на себе зобов'язання.


Замовник отримує повну інформаційну підтримку та практичну допомогу на кожному етапі будівництва. Компанія, своєю чергою, несе відповідальність за якість виконуваних будівельних робіт та дотримання термінів будівництва.


ТОВ «Міське Будівництво» має всі необхідні для виконання будівельно-монтажних робіт сертифікати, ліцензії, дозволи та свідоцтва.


Дотримання термінів – одне з найважливіших завдань, які стоять перед компанією Міське Будівництво, для виконання якого залучені всі технічні та організаційні ресурси підприємства. Здійснюється ретельне планування діяльності та постійний контроль за ходом проведення будівельних робіт, застосовуються сучасні технології будівництва, високоякісні матеріали, залучені кваліфіковані робітники та жорсткий контроль якості на кожному етапі будівництва.


“Співпраця з міжнародними фондами по відбудові, пріоритет №1!”, - зазначають у компанії.


ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com